Ασθένειες Γιατί η καρδερίνα μου τσιμπιέται συνέχεια στην κοιλιά;

elena politidou

PB New Member
Εγγραφή
19 Ιαν 2015
Μηνύματα
92
Πόλη
Θεσσαλονίκη
και μια αλλη ερωτηση για μια αλλη καρδερινα οταν τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια και βγαζει αρκετα πουπουλα απο''κεινο το σημειο τι μπορει να συμβαινει;
 
και μια αλλη ερωτηση για μια αλλη καρδερινα οταν τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια και βγαζει αρκετα πουπουλα απο''κεινο το σημειο τι μπορει να συμβαινει;

Τι καρδερινα ειναι αυτη; Αγρια;
 
Έλενα, από που προέρχονται αυτές οι καρδερίνες;
 
Έλενα, από που προέρχονται αυτές οι καρδερίνες;
αυτη που χαθηκε ετσι αδικα μου την ειχανε δωσει αυτην που εχω τωρα οπως και αλλες 3 και ενα φλωρο ειναι αγρια ολα αλλα τα εχουμε 8 χρονια ολα.υπαρχει καποιος συγκεγκριμενος λογος που με το ρωτας αυτο; Παιζει ρολο;
 
Κοίταξε εδώ Όρους Χρήσης
ok σταυρο ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και το ηξερα αυτο απλα ειναι χρονια τα πουλακια αυτα και τα προσεχω πολυ τα πηρα κληρονομια απο τον πεθερο μου γιατι πιστευω πως αν τα ελευθερωσω τωρα θα''ναι σαν να τα σκοτωνω μετα απο τοσα χρονια.
 
ok σταυρο ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και το ηξερα αυτο απλα ειναι χρονια τα πουλακια αυτα και τα προσεχω πολυ τα πηρα κληρονομια απο τον πεθερο μου γιατι πιστευω πως αν τα ελευθερωσω τωρα θα''ναι σαν να τα σκοτωνω μετα απο τοσα χρονια.
Ναι Έλενα, όντως αυτά δεν μπορούν να απελευθερωθούν τώρα. Αυτός είναι κιόλας ο λόγος που ρωτάμε, δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.
 
και μια αλλη ερωτηση για μια αλλη καρδερινα οταν τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια και βγαζει αρκετα πουπουλα απο''κεινο το σημειο τι μπορει να συμβαινει;
Μπορείς να βάλεις μια φωτο να την δούμε;
 
Back
Top