Αναπαραγωγή Γιατι οι καναρες μου δεν ταιζουν;

kiriakos21

PB New Member
Εγγραφή
26 Απρ 2015
Μηνύματα
162
Πόλη
Φρέναρος
παιδια ειμαι εκνευρισμενος απο τις καναρες η μια ειχεν 3 πεθαναν τα δυο απο ασιτια και το τριτο ειναι προς θανατο δεν εμαθα να τειζω στο χερι...η αλλι απο δυο ειναι 10 ημερων και πεθαναν το ενα σημερα παλι απο ασιτια δεν εχει ψηρες κοιταξα
 
παιδια ειμαι εκνευρισμενος απο τις καναρες η μια ειχεν 3 πεθαναν τα δυο απο ασιτια και το τριτο ειναι προς θανατο δεν εμαθα να τειζω στο χερι...η αλλι απο δυο ειναι 10 ημερων και πεθαναν το ενα σημερα παλι απο ασιτια δεν εχει ψηρες κοιταξα
Μπορείς να μας μας πεις τι προσφέρεις στα πουλιά για να ταΐζουν τους νεοσσούς;
 
Μπορείς να βάλεις φωτογραφία της ζευγαρώστρας για να υπάρχει ολοκληρωμένη εικόνα της διαβίωσης των πουλιών. Είναι αρκετά περίεργο το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις.
 
πολλες μπορει να οι αιτιες, μηπως κατι τις τρομαξε; μηπως και εσυ τις πειραζεις(τις σηκωνεις) συνεχεια, η πιανεις τα μικρα;
 
τα πηρα μια φορα το ενα που δεν το ταισαν να δω αν εχει φαγητο... Δυο ζευγαρια εχω 3 που πεταξαν.. Αν μεγαλωσει το 1 απο τα 5 που ειχα θα σταμματησω για φευος
 
η αλλι απο δυο ειναι 10 ημερων και πεθαναν το ενα σημερα παλι
Μου κάνει εντύπωση γιατί προφανώς τις προηγούμενες 10 μέρες το τάιζε.. Τι μπορεί να την έκανε να το παρατήσει;
 
Back
Top