Γενικά Γιατι οταν καθαριζω το κλουβι των παπαγαλων μου φτερνιζομαι;

Σταυρος

PB Member
Εγγραφή
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
142
Πόλη
Αλεξάνδρεια Ημαθίας
γεια σας παιδια την τελευταια εβδομαδα εχω παρατηρησει οτι οταν καθαριζω το κλουβι των παπαγαλων μου φτερνιζομαι!Λετε να εχω κατι... Καμια αλλεργια!☹
 
Μακάρι να είναι αλεργία και όχι τίποτα χειρότερο, πήγαινε σε έναν γιατρό :)
 
λεω να παω να κανω ενα τεστ στο αν εχω αλλεργια στα πουλια ή στους παπαγαλουν και η αδερφη μου μου το ειπε να παω τους παπαγαλους στον κτηνιατρο και να παω και ο ιδιος στον γιατρο δεν ξερω τι να κανω εχω πανικοβληθει!
 
γεια σας παιδια την τελευταια εβδομαδα εχω παρατηρησει οτι οταν καθαριζω το κλουβι των παπαγαλων μου φτερνιζομαι!Λετε να εχω κατι... Καμια αλλεργια!☹
Εχεις αλλη επαφη με τα παπαγαλακια σου; Τα πιανεις; Ειναι πολυ πιθανον να σ'ενοχλει η σκονη οταν καθαριζεις το κλουβι τους. Μια επισκεψη σε αλλεργιολογο θα ειναι η καλυτερη λυση.
 
αυτό θα το κρίνεις εσύ και η οικογένεια σου
 
Κατ'αρχην μην αγχωνεσαι προκαταβολικα, δεν ωφελει σε τπτ! 🙂
Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε εναν ειδικο γιατρο, εμεις εδω μεσω ιντερνετ οσο κ να θελουμε δεν μπορουμε να βοηθησουμε! 🙂
Κ καλο ειναι σε σοβαρα θεματα να προσπαθουμε ολοι να ειμαστε εγκρατεις κ να μη γραφουμε ασκοπα πραγματα, ουτε για να πανικοβαλουμε καποιον ουτε ομως κ για το αντιθετο!*

Σταυρο πηγαινε αυριο πρωι σε ενα γιατρο! 🙂


*για να μη δημιουργηθει παρεξηγηση, μιλαω γενικα κ οχι για το συγκεκριμενο ποστ!
σορι για το οφ
 
Καλησπέρα. Κάποια γνωστή μου με αλλεργία στις γάτες την «ξεπέρασε». Όμως η νύφη μου που έχει αλλεργία δεν μπορεί ούτε να πλησιάσει.
 
sissy δεν ειπα οτι ειναι αστειο εχω τρελαθει
Σταυρο, δεν χρειαζεται να 'τρελαθεις' αλλα ουτε να μεινεις απαθης, πολυ καλα αποφασισες να πας σε γιατρο. Δεν νομιζω πως χρειαζεται να πας και τα πουλια σε κτηνιατρο για τον συγκεκριμενο λογο (δεν εχουν αυτα κατι).
 
ισως να μην εχει κατι στα πουλια, αλλα στη σκονι... Που νομιζω με πλισιμο τακτικο του κλουβιου δνε θα εχεις προβλημα...

αλλα σιγουρα το να πας σε γιατρο επιβαλετε...
 
Back
Top