Φροντίδα Για τον ιδιοκτήτη του παπαγάλου

Greek yorkshire

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2008
Μηνύματα
1.443
Πόλη
Χαϊδάρι
υπαρχει ενα ενδιαφερον site με μερικα πολυ καλα αρθρα μεταφρασμενα στα ελληνικα. Και με πολλα και χρησιμα links. το εχει φτιαξει καποια φιλη που ομολογουμενως πρεπει να ειχε πολυ μερακι και αγαπη στα πουλια. Δωστε σημασια στο αρθρο που αναφερονται οι δεκα εντολες για τον ιδιοκτητη του παπαγαλου παραδομενες απο τον ιδιο τον παπαγαλο. Θα γελασετε αλλα μπορει και να προβληματιστειτε;
 
Σε κανέναν δεν ανοίγει. Πρόκειται για πρόβλημα του server του Pathfinder (ως συνήθως). Δοκιμάστε αργότερα.
 
σταυρο δεν το ελεγχεις μηπως δεν εκανα κατι σωστα; δεν ειμαι και κανενας hacker
 
σταυρο δεν το ελεγχεις μηπως δεν εκανα κατι σωστα; δεν ειμαι και κανενας hacker
Εσύ σωστά τα έκανες, απλώς έχει "πέσει" ο κοινόχρηστος server του Pathfinder. Ούτως ή άλλως λειτουργεί καναδύο μέρες την εβδομάδα κι αν. :D Δοκιμάστε... αργότερα 🙄
 
παιδια επιτελους παιζει το site. Θα βρειτε νομιζω πολυ χρησιμες πληροφοριες. εξερευνηστε το
 
Το είχα ξαναδιαβάσει και δεν μπορούσα να το βρώ. Τώρα μπήκε στα αγαπημένα. Ευχαριστώ Δημήτρη.
 
εγω προσπαθησα τωρα κ δεν ανοιγει...
Είναι σαν τα διόδια κατά την επιστροφή από μεγάλες εξόδους. Ανοίγουν ξαφνικά για μισή ώρα και όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε. :D
 
ειναι γενικο προβλημα με τις σελιδες του pathfinder. ενας φιλος που εχει mail στο pathfinder βλαστημαει οποτε θελει να δει τα μηνυματα του.χριστιαννα προσπαθησε το πρωι πριν μπουν ολοι στο site. Θα δεις οτι αξιζει τον κοπο
 
κι εμένα δεν ανοίγει, κρίμα... Αν και μου φαίνεται οτι το έχω ξαναδιαβάσει...
 
To πρωί μου ανοίγει πάντα. Τώρα 10:38 η ώρα μια χαρά. Προσπαθήστε πρωί. Οι εργαζόμενοι το Σαββατοκύριακο.
 
νομιζω εχει αποκατασταθει το προβλημα τις τελευταιες μερες. ανοιγει κανονικα
 
Back
Top