Γενικά Γνωρίζετε βιοτεχνία που φτιάχνει ζευγαρώστρες στη Θεσσαλονίκη;

Εμμανουήλ

PB New Member
Εγγραφή
24 Ιουν 2009
Μηνύματα
106
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σας φίλοι μου:), εδω και αρκετό καιρό ψάχνω να βρω μεγάλες ζευγαρώστρες πχ 80*40*40,90*45*45, στην Θεσσαλονίκη αλλά οσο και αν εχω δει σε όλα τα μαγαζιά σχεδόν δεν βρίσκω με τίποτα. Γι αυτό λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω εαν γνωρίζετε καμιά βιοτεχνία που να φτιάχνει στα μέτρα του καθενός;Ευχαριστώ πολύ.
 
για να σας βοηθήσω ψάχνω κάτι τέτοιο,τα κλουβιά που φαίνονται στα δεξιά που είναι 2 και 3 το ενα πάνω απο το άλλο.Thanks
 

Συνημμένα

  • 100_1641.webp
    100_1641.webp
    29,6 KB · Προβολές: 808
φιλε η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω καποια που να φτιαχνει πλαστικα κλουβια αλλα γνωριζω μια που φτιαχνει σε οποια μεγεθη θελεις ξυλινα κλουβια. Ειναι στην περιοχη της κ. Τουμπας
 
Κάνε μια ερώτηση εδώ. toulias-eshop.gr/default.asp

Ίσως μπορεί να σου φέρει ακριβώς τις ίδιες.
 
Ευχαρίστω πολύ για την άμεση ανταπόκριση😉. Θα ρωτήσω και στο e-shop, με ενδιαφέρει να είναι απο μέταλλο και οχι ξύλινα, αν και με το ξύλο είναι πανέμορφα.
Βασικά αυτές τις ζευγαρώστρες τις εχω ΄ερωτευτεί΄και πάρα πολύ βολικές. Γνωρίζεται μήπως απο που προέρχονται;Είναι Ελληνικής κατασκευής;
 
τις φερνεις 1-2 πετ και εδω στο βολο...
ειναι πραγματικα ωραιες και μεγαλες κλουβε!
το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει συτα νομιζω στο πατο...
 
Καλή σας μέρα, ευχαριστώ πολύ όλους σας.Αυτές τις κλούβες-ζευγαρώστρες εχω την εντύπωση οτι της φτιάχνει η κλουβοτεχνική, σωστά;Εαν γνωρίζετε ποιάς εταιρίας είναι πείτε με.
Thanks:)
Επίσης γνωρίζετε μήπως εαν έχουνε στον πάτο σύρμα-σίτα ή είναι απευθείας το συρτάρι;
 
Κάνε μια ερώτηση και εδώ αν θες Pets Planet - Γρήγορα Εύκολα Οικονομικά είναι στη Θεσσαλονίκη και έχουν δωρεάν παράδοση για όλη την πόλη. Έχει μέσα κάποιες κλούβες της κλουβοτεχνικής αλλά ξέρω ότι διαθέτουν και άλλες πιο φτηνές οι οποίες δεν έχουν περαστεί ακόμη. Έφτιαξα το site εγώ γιαυτό το ξέρω :) Μπορείς να τους στείλεις mail αν θες ώστε να σου στείλουν φωτό από ότι υπάρχει στις διαστάσεις που σε ενδιαφέρουν.
 

Θεωρητικά η εταιρεία διαθέτει τα προϊόντα της στην λιανική μέσω των συνεργαζόμενων με αυτήν καταστημάτων pet shops δλδ με τα περισσότερα αν όχι όλα...
 
Back
Top