Γενικά Γνωρίζετε κτηνίατρο που να ξέρει από καναρίνια, περιοχή Αμαρουσίου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης gr1965
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

gr1965

PB New Member
Εγγραφή
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
21
Καλημέρα, γνωρίζει κάποιος κάποιον κτηνίατρο να γνωρίζει από καναρίνια? Μένω στο Μαρούσι Αττικής.
 
Προτείνω το κτηνιατρικό κέντρο Μιχάλη και Βανέσσα Μάντακα στο νέο Ηράκλειο.
Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια και έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος μετά από δική μου επίσκεψη προ λίγων ημερών. Πεντακάθαρος χώρος και εξεταστήριο, ευγενέστατοι γιατροί, πλήρεις και αναλυτικές πληροφορίες κα. Συστήνω ανεπιφύλακτα.
 
έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος μετά από δική μου επίσκεψη προ λίγων ημερών. Πεντακάθαρος χώρος και εξεταστήριο, ευγενέστατοι γιατροί, πλήρεις και αναλυτικές πληροφορίες κα. Συστήνω ανεπιφύλακτα
Ιωάννη, μπορείς αν θέλεις να κάνεις την αξιολόγηση σου εδώ:
 
@ianos
καλησπέρα, στο ένα πόδι εμφάνισε κα΄τι σαν πληγή μάλλον από δακτυλίδι που έχει. Μίλησα με κτηνίατρο και μου είπε να βάλω epithol. Θέλω να το δεί όμως κάποιος και να μου πει τι να κάνω. Μήπως του βγάλει και το δακτυλίδι.
[automerge]1627990910[/automerge]
@Ιωάννης 2021 Ευχαριστώ για την απάντηση. Μίλησα και δεν προλαβαίνει...δεν έχει χρόνο να το δει!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ιωάννη, μπορείς αν θέλεις να κάνεις την αξιολόγηση σου
Ενταξει θα κάνω. Ευχαριστώ!
Ευχαριστώ για την απάντηση. Μίλησα και δεν προλαβαίνει...δεν έχει χρόνο να το δει!
Μία ακόμα απόδειξη...!😉
Ρωτισες όμως ποτέ θα μπορέσει; Επείγει το θέμα του καναρινιού σου; Έχει αίμα ή είναι απλά μια πληγή;
 
Καλά, διάγνωση και πρόταση για θεραπεία χωρίς άμεση εικόνα του προβληματος δεν είναι και ο, τι πιο σοβαρό (επιστημονικά μιλώντας). Εκτός εάν του έκανες μια περιγραφή πολύ πιο χαρακτηριστική από το "κάτι έβγαλε στο πόδι" που είπες εδώ.

Στείλε του μια φώτο να δει περί τίνος πρόκειται κι αν δεν έχει χρόνο να τη δει ανέβασε την εδώ.
 
@Stavros Καλημέρα. Πήγα τελικά σε άλλον κ όλα ok. Μου έδωσε αντιβίωση σε σταγόνες, έχει και πληγή στο πόδι από το δακτυλίδι, για 8 ημέρες.Επίσης να το βάλω dermine gel μια σταγόνα για 7 ημέρες. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
 
@Stavros Καλημέρα. Πήγα τελικά σε άλλον κ όλα ok. Μου έδωσε αντιβίωση σε σταγόνες, έχει και πληγή στο πόδι από το δακτυλίδι, για 8 ημέρες.Επίσης να το βάλω dermine gel μια σταγόνα για 7 ημέρες. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
Το δαχτυλίδι το έβγαλε / θα το βγάλει όταν το πόδι ξεπρηστεί;
 
@Stavros Aviomycin.
[automerge]1628162662[/automerge]
@ianos Το έβγαλε.
[automerge]1628162760[/automerge]
@Stavros Ηλιόπουλος Γιώργος. Πολύ καλός. Ενδιαφέρον για το ζώο. Δεν το πίεσε καθόλου. Φέρθηκε σαν να ήταν δικό του!
 
Back
Top