Αναπαραγωγή Δακτυλίδωμα νεοσσού

andreasrodos

PB Member
Εγγραφή
21 Απρ 2006
Μηνύματα
466
Πόλη
Ρόδος
Δεν βρήκα κάτι καλύτερο.
Μην δώσετε σημασία στην "εξαίσια" χειροποίητη φωλιά!
Ότι υλικά βρήκε, ταίριαξε ο φουκαράς.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Andreas,
Είναι σαφώς καλύτερης ποιότητας και πιστεύω πως τα "ευχαριστώ" δεν μου αξίζουν!

den boro na milao gia tous alous, ala ego sou edina ena EYXARISTO, giati brikes kapou sto Internet ena Videaki kai to ebales edo gia na mathenoume kati i na einai kapio boithia.
Ego pistebo to EYXARISTO dinoume oxi gia to Video, ala gia tin prospathia na mirasoume gnosis kai plirofories pou mas fenete xrisimo. Kai gia afto eimai tis gnomis to EYXARISTO mou aksisis.

Alexandros
 
Κεγω ευχαριστω που μ εβοηθησες να καταλαβω ποσο αγαρμπη ειμαι και οτι ποτε δεν προκειται να δακτυλιδωσω νεοσσο!:D
 
Εγώ πάλι είμαι οπαδός του "όσο περισσότερες εκδοχές υπάρχουν για το ίδιο θέμα, τόσο το καλύτερο". Η κάθε μία, είτε κατώτερη είτε ανώτερη, έχει να δώσει τα δικά της πράγματα που είτε θα προσθέσουν κάτι νέο σε αυτά που γνωρίζουμε είτε θα αποδείξουν ότι αυτό που ξέραμε είναι καλύτερο από αυτό που μάθαμε.

Σύμφωνα με αυτά που αναγράφονται στις ετικέτες του βίντεο λοιπόν, έχουμε τα εξής:

Πρώτα πρώτα τοποθετήστε τα δαχτυλίδια με την ανάποδη πλευρά τους στο τραπέζι. Καθώς θα περάσετε τα δαχτυλίδια τότε αυτά θα έχουν τοποθετηθεί με τη σωστή φορά.

Μια σταγόνα φυτικού λαδιού πάνω στο πόδι και τα δάχτυλα θα βοηθήσει στην τοποθέτηση του δαχτυλιδιού.

Παρακαλώ να είστε προσεκτικοί.
Τα νεαρά πουλιά είναι εύθραυστα και μπορεί να συμβούν τραυματισμοί στην άρθρωση του γοφού και των δαχτύλων εάν είστε απότομοι στις κινήσεις σας.

Όλα καλά μέχρι εδώ μόνο που εγώ θα φρόντιζα να επιλέξω παρακολουθώντας την πιο κατάλληλη μέρα για την τοποθέτηση του δακτυλιδιού παρά να αναγκαστώ να χρησιμοποιήσω λάδι προκειμένου να περάσει το δαχτυλίδι.

Φαντάζεστε τι θα γίνει αν υπάρχουν μέσα σε μια φωλιά 3 ή 4 ή 5 μικρά με λαδωμένα πόδια;

Αφήστε που είδαμε για πρώτη φορά (εγώ τουλάχιστον) και τις φωλιές Algida. :D

Τέλος και πέρα απ' όλα αυτά βρίσκω πολύ ευγενική την κίνηση του Αντρέα.
 
Back
Top