Αγορά Δακτυλιδια για κοκατιλ

Markos tsiftelis

PB Member
Εγγραφή
5 Ιαν 2014
Μηνύματα
741
Πόλη
Πειραιάς
Μου προεκυψε μια μη προγραματισμενη γεννα των κοκατιλ μου εχω ειδη 4 μωρακια 5 ημερων και δεν μπορω να βρω δακτυλιδια στα μαγαζια να τους βαλω μιας και να παραγκειλω δεν εχει νοημα αφου θελω μονο 4 δακτυλιδια αν περισευουν σε καποιον θα με εδιεφερε να παρω
 
δεν εχω βρει σιλικονης και δεν ξερω και το μεγεθος που χριαζετε για τα κοκατιλ στο site που με παραπεμτεις βλεπω μικρα μεγεθη και κατι ξεκαρφωτο μου λεει καπου να διαλεξω best answer πως γινετε αυτο; βοηθεια εχω ανχωθει!
 
δεν εχω βρει σιλικονης και δεν ξερω και το μεγεθος που χριαζετε για τα κοκατιλ στο site που με παραπεμτεις βλεπω μικρα μεγεθη και κατι ξεκαρφωτο μου λεει καπου να διαλεξω best answer πως γινετε αυτο; βοηθεια εχω ανχωθει!
Σε παρέπεμψα σε κάποιο θέμα του φόρουμ, που γίνεται συζήτηση γι' αυτά τα δαχτυλίδια. Σίγουρα έχει και σε άλλα μεγέθη.
 
κατι ξεκαρφωτο μου λεει καπου να διαλεξω best answer πως γινετε αυτο; βοηθεια εχω ανχωθει!
Ειναι reminder του συστηματος, σε οσους ανοιγουν ενα νεο θεμα, εαν θελουν να επιλεξουν ενα best answer σε αυτο. Στην απαντηση που "σε καλυπτει" περισσοτερο στο θεμα που εθεσες ας πουμε. Εαν δεν θελεις δεν επιλεγεις, μην σε αγχωνει.
 
και με το brst answer πως γινετε; σε ζαλιζω το ξερω αλλα σε βρισκω καλη και σε εκμεταλευωμαο συγνωμη!
 
Back
Top