Γενικά Δαχτυλίδι καναρινιού TS 134 22G 001

Ελένη Σαμ

PB New Member
Εγγραφή
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
73
Καλημέρα ανοίγω εδώ το θέμα..
Το δαχτυλίδι επειδή το κοψαμε επειδή τσιμπούσε το πόδι του λείπει ένα κομμάτι αλλά δεν νομίζω να έγραφε κάτι εκείνο το κομματάκι δεν θυμάμαι ..κράτησα το μεγάλο κομμάτι ... γράφει TS 134 22G 001 . Μόνο το 001 είναι γραμμενο οριζόντια ..τα υπόλοιπα κάθετα .. απλά από περιέργεια ψάχνουμε την ηλικία του .. το ts έψαξα χτες με αυτά που μου στείλατε και αφορά τα ισπανικά τιμπραντο ... το δαχτυλίδι είναι μαύρο επίσης ...
 
  1. ΣΥ.Κ.Φ.Ε - Σύλλογος Καναρινιών Φωνής Ελλάδος | FPO-TS (Θεσσαλονίκη)
to timbrado πως προκυπτει? Απο Hartz ξεκινησαν και γενικα ασχολουνται με φωνης απο οτι αναφερεται. Δεν ειναι αποκλειστικα για Timbrado Απο ΠΟΟ και το αρθρο του pb αντιστοιχει με τον παραπανω συλλογο συκφε
το μαυρο χρωμα ειναι αλλου ετους. Επειδη ομως ελλαδα ειμαστε μπορει ο συγκεκριμενος να εχει περισσευουμενα δαχτυλιδια μπορει να αυτοσχεδιαζει μπορει χιλια δυο.
[automerge]1695624468[/automerge]
και απο την λιστα των εκτροφεων αν ισχυει

134Στρίκος ΚωνσταντίνοςΤS134Πετρούπολη Αθήνα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναι ναι Πετρούπολη οπότε σίγουρα είναι αυτό που γράφει ο κωδικός !! Χίλια ευχαριστώ αλλά ηλικία ;;να πάω με βάση το χρώμα ή το τι γράφει το δαχτυλίδι ;;
 
@Ελένη Σαμ
Δεν θα επρεπε κανονικα να λενε κατι διαφορετικο αυτα τα δυο.
Σου παρεθεσα αρκετα στοιχεια ωστε να κανεις μια επαφη και με τον εκτροφεα αν θες αν υποθεσουμε οτι ισχυουν τα αναγραφομενα στην σελιδα τους. Αυτο θα ελυνε τις αποριες σου στην πηγη τους θα ελεγα.
 
@φιλομαθης ρώτησα μέσω τηλεφώνου και έχεις απόλυτο δίκιο ...ότι γράφει το νούμερο 22 G ισχύει ...όχι το χρώμα στην συγκεκριμένη περίπτωση...δεν μου είπαν τι κόλλημα υπήρξε με το χρώμα αλλά μου είπαν σίγουρα το 2022.. ευχαριστώ
 
Back
Top