Διήμερες εκδηλώσεις (άτυπη έκθεση) για εκτροφείς ΑΛΟΠ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mgerom

Canaries Expert
Εγγραφή
16 Απρ 2006
Μηνύματα
8.640
Πόλη
Αθήνα
H AΛΟΠ προγραμματίζει διήμερες εκδηλώσεις για τους εκτροφείς του συλλόγου με στόχο τις δυο βασικές κατηγορίες, D και E.

Βασικός στόχος οι νεότεροι εκτροφείς, που διστάζουν να συμμετέχουν σε έναν μεγαλύτερο διαγωνισμό και όσοι από παλαιότερους φίλους θέλουν μια επιπλέον γνώμη ή πληροφορίες για την ποιότητα των πουλιών που έχουν, αλλά και για τον καλύτερο τρόπο συνέχειας της προσπάθειάς τους.

Δεκτοί και οι ενδιαφερόμενοι μόνον για το Κυριακάτικο... Πάρτυ 😛.

 
Πολύ καλή πρωτοβουλία Μάκη και εξίσου καλή εμπειρία για τα παιδιά που θα έρθουν στην εκδήλωση.
 
... Και για αποφυγή παρεξηγήσεων, η πρόσκληση δεν αφορά μόνον τον Παναγιώτη. Οσοι απο τους φίλους το επιθυμούν, μπορούν την Κυριακή το πρωί 3/12 , μετα τις 11.00 που τελειώνει η κρίση των δακτυλιωμένων, να φέρουν όποια απο τα πουλάκια τους, ώστε να έχουν μια γνώμη για την ποιότητά τους και για τον τρόπο που μπορούν να τα διατηρήσουν και να τα βελτιώσουν, αλλά και να περάσουν και μια βόλτα απο τον. Μπουφέ μας 😉
 
24294030_2002789223293988_4072064916783041992_n.jpg
24131609_1515193845240318_7628631976042752804_n.jpg

Σας περιμένουμε αύριο Κυριακή μετά τις 10.00π. Μ στα γραφεία μας Βλαστού και Κοκκινάκη, Αγιος Ελευθέριος Αθήναι, να δούμε απο κοντά τους νικητές και να συζητήσουμε!
 
Την Κυριακή επισκέφτηκα μαζί με τα πούλια μου τον σύλλογο για εμπειρία
και αξιολόγηση.Θέλω να ευχαριστήσω τα μέλη για την υποδοχή και την
αποδοχή τους προς σε εμένα και ιδιαίτερα για ακόμα μια φορά
θέλω να ευχαριστήσω τον κ. Μάκη για την αξιολογήσει τις πληροφορίες και τις συμβουλές του.
 
Την Κυριακή επισκέφτηκα μαζί με τα πούλια μου τον σύλλογο για εμπειρία
και αξιολόγηση.Θέλω να ευχαριστήσω τα μέλη για την υποδοχή και την
αποδοχή τους προς σε εμένα και ιδιαίτερα για ακόμα μια φορά
θέλω να ευχαριστήσω τον κ. Μάκη για την αξιολογήσει τις πληροφορίες και τις συμβουλές του.
Μακάρι όλα τα μέλη του συλλόγου μας να είχαν το δικό σου ενδιαφέρον Παναγιώτη, για τις λεπτομέρειες της ποιότητας των πουλιών που διαθέτουν αλλά και τις ιδιαιτερότητες της εκτροφής τους. Να είσαι καλά.
 
ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ τα μοντελάκια της.. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε

Το Σάββατο 16-12-2017 απο 9.00 – 12.00 εγκλωβισμός, 12.00 – 18.00 Κρίση.

Κυριακή 17-12-2017 απο 10.00 μέχρι όσο…απεγκλωβισμός και…ΠΑΡΤΥ

al.webp
 
Back
Top