Πώληση Διαθέσιμα Φαίο Zebra finch

Wind-sa

PB Member
Εγγραφή
7 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.021
Πόλη
Αθήνα
Διαθέσιμα ένα ζευγάρι σχετικά σπανια Φαίο Zebra finch.
Φετινά πουλια. Σε τιμή 30 ευρώ το ζευγάρι.

Επίσης διαθέσιμο ένα φετινό αρσενικό αρχέγονο φορείς μεταλλάξεων Black Breasted Orange Breasted, σε τιμή 10 ευρώ.
Μόνο Αθήνα.

Phaeo αρσενικά

zebra_Phaeo_αρσενικά.webp

Phaeo θηλυκά

zebra_Phaeo_θηλυκά.webp

Αρχέγονο split BB OB

zebra_Αρχέγονο_split_BB_OB.webp
 
Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι για ένα ζευγάρι Φαιο zebra finch. Είναι ακόμη διαθέσιμα;
 
καλησπέρα, Πωλίνα! Ενδιαφέρομαι και γω.. Αν έχεις ακόμη διαθέσιμο ζευγάρι!
 
Θα χρειαστεί να κάνετε λίγο περισσότερο υπομονή. Η @Wind-sa έχει αυτό το διάστημα εξαιρετικά πιεσμένο πρόγραμμα στις εκθέσεις πουλιών που συμμετέχει. Αλλά θα απαντήσει σίγουρα.
 
Ευχαριστώ Γιάννη. Χάρι σε σένα όμως βλέπω αυτές αναρτήσεις, επειδή με τα tag σου μου έρχονται ειδοποιήσεις στο mail. 😉

Θα είμαι όλες αυτές τες μέρες στην έκθεση κι με την ευκαιρία θα ήθελα να καλέσω όλους σας να έρθετε και να δείτε γύρο από 2500 πουλια μαζεμένα σε ένα χώρο!

Παιδιά τα ζεμπρακια δόθηκαν εδώ και καιρό.
Η αγγελία μπορεί να κλείσει. Από άνοιξη ελπίζω θα έχω άλλα.
 
Ευχαριστώ Γιάννη. Χάρι σε σένα όμως βλέπω αυτές αναρτήσεις, επειδή με τα tag σου μου έρχονται ειδοποιήσεις στο mail. 😉

Θα είμαι όλες αυτές τες μέρες στην έκθεση κι με την ευκαιρία θα ήθελα να καλέσω όλους σας να έρθετε και να δείτε γύρο από 2500 πουλια μαζεμένα σε ένα χώρο!

Παιδιά τα ζεμπρακια δόθηκαν εδώ και καιρό.
Η αγγελία μπορεί να κλείσει. Από άνοιξη ελπίζω θα έχω άλλα.
δεν πειράζει, Πωλίνα.. Πάντως σου εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ & ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΕΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!:) εγώ θα έρθω.. Τέτοια εμπειρία ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ!👍 Και, από την Ανοιξη, με το καλό, μη μας ξεχάσεις! Σνιφ σνιφ☹
 
Διαθέσιμα ένα ζευγάρι σχετικά σπανια Φαίο Zebra finch.
Φετινά πουλια. Σε τιμή 30 ευρώ το ζευγάρι.

Επίσης διαθέσιμο ένα φετινό αρσενικό αρχέγονο φορείς μεταλλάξεων Black Breasted Orange Breasted, σε τιμή 10 ευρώ.
Μόνο Αθήνα.

Phaeo αρσενικά

View attachment 35266

Phaeo θηλυκά

View attachment 35267

Αρχέγονο split BB OB

View attachment 35268
Εχετε ακόμη διαθεσιμα phaeo ζεβρακια; Σας ευχαριστώ.
 
Back
Top