Πώληση Διαθέσιμα Gouldian Finch (Αθήνα)

Marka

PB New Member
Εγγραφή
30 Δεκ 2023
Μηνύματα
28
Υπάρχουν διαθέσιμα 3 Gouldian Finch πράσινα αρχέγονα, ένας αρσενικός κοκκινοκέφαλος 16 μηνών και άλλα δύο 6 μηνών (σε λίγες μέρες ολοκληρώνουν την πρώτη τους πτερόροια) ένα κοριτσάκι και ένα αγοράκι κοκκινοκέφαλο. Και τα τρία είναι αδέρφια από διαφορετικές γέννες, προερχόμενα από εξαιρετικούς γονείς που μεγαλώνουν τα μικρά τους με αυταπάρνηση και χωρίς καμία βοήθεια από παραμάνες.
Να ενημερώσω ότι δεν είμαι εκτροφέας αλλά απλός χομπίστας και προτεραιότητά μου είναι να τα υιοθετήσουν άνθρωποι που θα τα αγαπάνε και θα τα φροντίζουν. Επίσης να σας ενημερώσω ότι στα Gouldian μου κάθε φορά που πλησιάζω με το κινητό να τα φωτογραφήσω κάνουν σαν "τρελά" και φτερουγίζουν με αποτέλεσμα να δυσκολεύομαι να βγάλω καθαρές φωτογραφίες.

Τιμή: 25€.
 

Συνημμένα

  • Gouldian 1.webp
    Gouldian 1.webp
    144 KB · Προβολές: 90
Να ενημερώσω ότι δεν είμαι εκτροφέας αλλά απλός χομπίστας και προτεραιότητά μου είναι να τα υιοθετήσουν άνθρωποι που θα τα αγαπάνε και θα τα φροντίζουν
Να σημειώσω λοιπόν ότι αν κάποιο μέλος του φόρουμ, δείξει ενδιαφέρον για τα πουλάκια, μπορείς να κοιτάξεις όσο πιο πολλά μηνύματα έχει γράψει για να πάρεις μια ιδέα του κατά πόσο θα φροντίζονται ή όχι.
Μπράβο σου που θέτεις τέτοιες προτεραιότητες.
 
@ianos Ευχαριστώ για την πληροφορία, όντως πολύ καλή ιδέα! Διότι όσοι θέλουν να αποκτήσουν Gouldian Finch θα πρέπει να γνωρίζουν ότι είναι πολύ απαιτητικά πουλιά στην φροντίδα τους.
 
Πως θα μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί σας για την αγορά των gouldian finch?
 
@Stefo Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πουλάκια αυτή τη περίοδο, από φθινόπωρο πάλι.
 
Έχω δύο μικρά που δεν είναι ολοκληρωμένα και αργούν λίγο.....αναμένω και άλλα μέσα στο φθινόπωρο. Εσείς έχετε άλλα Gouldians? Σε ποια περιοχή μένετε?
 
Έχω δύο μικρά που δεν είναι ολοκληρωμένα και αργούν λίγο.....αναμένω και άλλα μέσα στο φθινόπωρο. Εσείς έχετε άλλα Gouldians? Σε ποια περιοχή μένετε?
Δεν έχω αλλά είμαι πλήρως ενημερωμένη για τα πάντα όσον αφορά και τα gouldian, για αυτό και θα ήθελα να αποκτήσω. Μένω Αθήνα. Εσείς;
 
Δεν έχω αλλά είμαι πλήρως ενημερωμένη για τα πάντα όσον αφορά και τα gouldian, για αυτό και θα ήθελα να αποκτήσω. Μένω Αθήνα. Εσείς;
Καλησπέρα, Αθήνα μένω κ εγώ, έχω διαθέσιμο ένα θηλυκό αρχέγονο πράσινο με μπλε φορέα και την αδερφή της που ακόμη "ντύνεται" δεν έχει ολοκληρωθεί από άλλη γέννα. Η τιμή στα 30€.
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Back
Top