Αναπαραγωγή Διαφορα μεγεθους

glafkos

PB Member
Εγγραφή
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
347
Πόλη
Αθήνα
Καλημέρα αυτα είναι τα τελευταία μου μικρα για εφέτος αυτο που μου κανει εντύπωση είναι οτι ενω και τα 2 γενηθηκαν την ιδια μερα(13-7-08) το ένα εχει μεγαλωσει περισσότερο απο το άλλο λέτε να υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
 

Συνημμένα

  • 21072008184.webp
    21072008184.webp
    28 KB · Προβολές: 121
ακη προβλημα δεν μπορω να ξερω εαν εχουν.
το μονο που ξερω ειναι να σε ρωτησω εαν ταιζεις εσυ.?
εαν ταιζεις εσυ συγουρα εχει προβλημα το μικρο.
εαν δεν ταιζεις και ταιζει η μανα το προβλημα ειναι οτι ταιζει ποιο πολλυ το ενα και λιγοτερο το αλλο.
για αυτο και η διαφορα που βλεπεις.
 
Ταιζει η μανα και οποτε ειμαι και εγω σπιτι δινω και λιγο παραπανω στο μικρο
 
Τάιζε το και εσύ γιατί η μάνα δεν το προσέχει όσο πρέπει και μεγαλόνοντας το άλλο πιό πολύ θα υπερισχύσει του μικρότερου και μπορεί να το χάσεις.
 
αυτο κανω και εγω παιδια αλλα δεν ειμαι ολη την μερα σπιτι οταν ειμαι συνεχεια το ταιζο
 
θα σθμφωνησω το προβλημα μαλλον ειναι στην μανα αφου εσυ δεν τα ταιζεις. τωρα το μονο που μπορω να σου πω ειναι να το προσεχεις το μικρο γιατι και σε εμας ετσι εγεινε και το μικρο μας ειχε προβλημα με το αδερφακι του και αναγκαστηκαμε να το ταιζουμε εμεις στο χερι.
 
Εγω το επαθα σε φωλια με τεσσερα μικρα. Το ενα ηταν σαω σκιαχτρο μπροστα στα αλλα. Παντως μου το μεγαλωσαν μια χαρα τελικα. Απλα να προσεχεις να βλεπεις οτι εχει φαγητο στο λαιμο δηλαδη οτι το ταιζει. Μην ξεχνας ειναι δυσκολη περιοδος για την αναπαραγωγη.
 
Back
Top