Πώληση Διαχωριστής σπόρων αχρησιμοποίητος

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Paianas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Xαχα... Το κάνει Αλίκη...Απλά λόγω μείωσης της εκτροφής μου, δεν χρησιμοποιήθηκε. Αν έχεις 5-6 πουλάκια, δεν αξίζει τον κόπο. Υπάρχει ακόμη... Μου πιάνει χώρο πλέον...
Όποιος ενδιαφέρεται, ας καλέσει στο κινητό ***
 
Θα με ενδιεφερε απλα δεν εχω το κινητο σου Νικο.
 
O διαχωριστής δόθηκε. Ευχαριστώ πολύ το petbirds για τη φιλοξενία της αγγελίας μου. Καλή Σαρακοστή !
Σε ευχαριστω πολυ Νικολα! Χαρηκα που τα ειπαμε και απο κοντα εστω και στα γρηγορα.
 
Καλησπέρα.
Θα ήθελα, όποιος μπορεί, να μου πει που μπορώ να βρω τέτοιο διαχωριστή. Κάποιο link από κατάστημα αν μπορεί να ποστάρει εδώ. Ευχαριστώ.
 
Ίσως μπορεί ο Νίκος @Paianas να μας πει από που τον πήρε.
 
Μετά από πολύ καιρό λόγω οικογενειακών θεμάτων χαιρετώ την ομάδα ξανά! Μια κατασκευή τέτοια έφτιαξε ο γιος μου φέτος στο μάθημα της τεχνολογίας προκειμένου να με ταρακουνήσει και να αρχίσω πάλι την ενασχόληση μου με τους μικρούς μας φίλους! Έχοντας λοιπόν 3 αρσενικά μαλινουα μόνο,ξαναμπαίνουμε στην αναπαραγωγή αφού έχουμε κι εξοπλισμό δια χειρός υιού!
 
Μετά από πολύ καιρό λόγω οικογενειακών θεμάτων χαιρετώ την ομάδα ξανά! Μια κατασκευή τέτοια έφτιαξε ο γιος μου φέτος στο μάθημα της τεχνολογίας προκειμένου να με ταρακουνήσει και να αρχίσω πάλι την ενασχόληση μου με τους μικρούς μας φίλους! Έχοντας λοιπόν 3 αρσενικά μαλινουα μόνο,ξαναμπαίνουμε στην αναπαραγωγή αφού έχουμε κι εξοπλισμό δια χειρός υιού!
Καλως τον!

Ανοιξε ενα νεο θεματάκι αν θελεις να μας παρουσιασεις τα φιλαρακια σου!
 
Back
Top