Πώληση Δινεται ζευγαρι καναρινια μωζαικ του 14

kostasb

PB Member
Εγγραφή
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
246
Πόλη
Αθήνα
Δινεται σε οποιον ενδιαφερεται ζευγαρι καναρινια μωζαικ του 14 στην τιμη των 50€ λογω αποκλειστικης ενασχολησης μου με κοκκινα λιποχρωμικα καναρινια.

20150109_100533-001.webp 20150109_100600.webp
 
Ρε παιδια ημαρτον! Δεν ειμαι απο παρθενογεννεση. Το πμ το ξερω αλλα αυτο που δεν καταλαβα ειναι τι παραπανω να πω στον φιλο στο πμ που δεν το αναφερει εδω η αγγελια.Anyway... Παρακαλω τους διαχειριστας να κλεισουν την αγγελια μιας και το ζευγος εδωθη! 🙂
 
Ρε παιδια ημαρτον! Δεν ειμαι απο παρθενογεννεση. Το πμ το ξερω αλλα αυτο που δεν καταλαβα ειναι τι παραπανω να πω στον φιλο στο πμ που δεν το αναφερει εδω η αγγελια.Anyway... Παρακαλω τους διαχειριστας να κλεισουν την αγγελια μιας και το ζευγος εδωθη! 🙂
Μη θυμώνεις, δεν το ξέραμε...
Μπορεί να ολοκληρώθηκε η "πώληση" τα πτηνά ΠΩΛΉΘΗΚΑΝ αλλά η αγγελία όμως θα παραμείνει ανοικτή, πάγια τακτική στο forum.
 
Οχι κυριε Γιαννη παρεξηγησατε. Δεν υπαρχει θεμα θυμου ισα ισα περιπαιχτικο ηταν το σχολιο μου αλλα προφανως ο γραπτος λογος μπερδευει μιας και ειναι χωρις χροια.
 
Παιδιά δικό μου το λάθος αλλα αυτά παθαίνουν όσοι προσπαθούν να δουλέψουν και να χαζευουν στο φόρουμ . Συγνώμη αν σας παιδεψα
 
Παιδιά δικό μου το λάθος αλλα αυτά παθαίνουν όσοι προσπαθούν να δουλέψουν και να χαζευουν στο φόρουμ . Συγνώμη αν σας παιδεψα
Κανενας δεν ειναι λαθος, απλα ενα μικρο μπερδεμα. Ειδες εγω ο ανεργος ποσο συγκεντρωμενος ειμαι; 😀!
 
Back
Top