Δυο handmade stands

Greek yorkshire

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2008
Μηνύματα
1.443
Πόλη
Χαϊδάρι
εφτιαξα δυο σταντ για να κοβει βολτες ο, αλητης. το ενα ειναι το κλασσικο σταντ που ειναι σαν Τ και το αλλο ειναι σαν κυκλικη σκαλα. στο ανεβασμα ειναι εξπερ το καμαρι μου! στο κατεβασμα ομως ειναι αποθεωση!
 

Συνημμένα

  • STAND1.webp
    STAND1.webp
    44,4 KB · Προβολές: 517
  • STAND2.webp
    STAND2.webp
    41,3 KB · Προβολές: 425
Καταπληκτικα τα σταντακια Μαστρο-Δημητρη! Πιανουν τα χερια σου τυχερε!Φυσικα ο πιο τυχερος ειναι ο Φρανκι που τα χαιρεται! Οταν μπορεσεις και ενα βιντεακι θα ειναι ο,τι καλυτερο για να τον απολαυσουμε στην αναβαση και στην καταβαση!
Τι ξυλο ειναι αυτο που χρησιμοποιησες;
 
Ωραιες κατασκευες, ευχομαι να ευχαριστηθει :Tongue::ανεβοκατεβασματα ο 'αλητης' σου Δημητρη
, στο κατεβασμα ομως ειναι αποθεωση!
Το κατεβασμα να μας το δειξεις σε βιντεακι!:Big Grin::Big Grin:
 
Πολύ όμορφο σταντάκι 2 σε 1! Να προτείνω μιά βελτίωση; Παράλληλα στο μεγάλο, οριζόντιο ξύλο, και λίγο πιο ψηλά, μπορείς να βάλεις άλλο ένα ίδιο, στο οποίο θα μπορείς να στηρίζεις μερικά κρεμαστά παιχνιδάκια και καμιά ταΐστρα.

Το κατέβασμα θέλω και εγώ να το δω!
 
παιδια για να στειλω και αυτες τις φωτο εκανα ολοκληρο αγωνα. εστειλα μερικες με mms σε ενα φιλο μου που ειχε bluetooth το laptop του και μου τα εστειλε με email.. Πραγματικη οδυσσεια δηλαδη. την ψηφιακη την εχει η γυναικα μου στο Αγκιστρι και αναγκαστικα παιζω με το κινητο. Πραγματικα η καταβαση εχει πολυ γελιο...
πολυ σωστη η βελτιωση που προτεινες niva. στα υποψιν
 
Άψογα τα stand ναι θέλουμε και άλλες φωτο και youtube παρακαλώ όταν μπορέσεις.
 
Πολυ ομορφα τα σταντ σου Δημητρη!
Ειδες τι ειναι να εισαι αντρας και να πιανουν τα χερια σου...
Θελω και εγω να ασχοληθω λιγο για να φτιαξω ενα. Μαλλον πρεπει να παω μια βολτα απο μαγαζι αλυσιδας για να προμυθευτω ξυλα!
Τι προτινετε;
 
και μερικες ακομα φωτογραφιες του Franky με τα σταντ.
 

Συνημμένα

  • 2.webp
    2.webp
    44,5 KB · Προβολές: 200
  • 3.webp
    3.webp
    40,2 KB · Προβολές: 202
  • 4.webp
    4.webp
    52 KB · Προβολές: 178
μπραβο πολυ ωραια, οτι και να κανει καποιος απο μονος του ασχετα το κοστος ή τη λεπτομερια που θα βαλει στη κατασκευη πιστευω οτι του αξιζουν πολα μπραβο μονο και μονο που προσπαθεισαι
 
Back
Top