Γενικά Δύο φίλοι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Έψαχνα φωτογραφίες με μεγάλα απόψε. Αυτή η φωτογραφία δείχνει δύο μου cockatiels, Κρίκετ (Cricket, γκρι) και Οδυσσέας (Ulysses, lutino). Είναι πολύ καλοί φίλοι. Και οι δύο μιλούν ένα μικρό ποσό. Θα χαιρετήσω μου με "Γεια σου, τι κάνεις;"
 

Συνημμένα

  • IMG_0127.webp
    IMG_0127.webp
    15,8 KB · Προβολές: 89
Ειναι πανεμορφα πουλια Jamie! :D

Μου αρεσουν πολυ και τα ξυλα πανω στα οποια στεκονται!
 
Ελκυστικό ύφος, βαθύ - διαπεραστικό βλέμα, ήρεμη έκφραση, απίστευτη γλύκα, δυνατή εικόνα! Ευχαριστούμε Jamie, φαντάζομαι πώς θα είναι στην πραγματικότητα! Να τα χαίρεσαι!
 
Ειναι δυο κουκλοι!Η καλη σχεση μεταξυ τους 'φαινεται':D Να τους χαιρεσαι Jamie
 
Κουκλάκια! Μόνο που ο Οδυσσέας δε δείχνει να του αρέσει και πολύ η δημοσιότητα! Είναι αντι-σταρ!
 
Ειναι πανεμορφα πουλια Jamie! :D

Μου αρεσουν πολυ και τα ξυλα πανω στα οποια στεκονται!

Ευχαριστώ! Αυτό έχει γίνει πέρκη από "javawood". Είναι ένα κομμάτι ξύλου από ένα καφέ. Όταν τα φυτά δεν παράγουν πλέον τα φασόλια, είναι φρενάρει και να αντικατασταθεί. Το ξύλο είναι πολύ πυκνή. Θα μεγαλώνει το ενδιαφέρον μοτίβα. Είναι καλό για κούρνιες παπαγάλος.
 
Ευχαριστώ! Αυτό έχει γίνει πέρκη από "javawood". Είναι ένα κομμάτι ξύλου από ένα καφέ. Όταν τα φυτά δεν παράγουν πλέον τα φασόλια, είναι φρενάρει και να αντικατασταθεί. Το ξύλο είναι πολύ πυκνή. Θα μεγαλώνει το ενδιαφέρον μοτίβα. Είναι καλό για κούρνιες παπαγάλος.

Ηξερα μονο για τα java trees, που καποια στιγμη θελω να παρω ενα. Αλλα οτι υπαρχουν και πατηθρες απο αυτο το υλικο δεν το ηξερα.:D
 
Ηξερα μονο για τα java trees, που καποια στιγμη θελω να παρω ενα. Αλλα οτι υπαρχουν και πατηθρες απο αυτο το υλικο δεν το ηξερα.:D

Έχω δει μόνο αυτά τα κούρνιες προς πώληση τα τελευταία 2 ή 3 χρόνια. Νομίζω ότι μια μέρα κάποιος που καλλιεργεί καφέ αποφάσισε να κάνει κάτι με την κοπή δέντρων που ήταν κάτω. Επίσης, πολλοί αμπελώνες εδώ θα πουλήσει παλιά ξύλα από αμπέλια. Έχω αρκετές playstands και κούρνιες γίνει από grapewood.
 
Έχω δει μόνο αυτά τα κούρνιες προς πώληση τα τελευταία 2 ή 3 χρόνια. Νομίζω ότι μια μέρα κάποιος που καλλιεργεί καφέ αποφάσισε να κάνει κάτι με την κοπή δέντρων που ήταν κάτω. Επίσης, πολλοί αμπελώνες εδώ θα πουλήσει παλιά ξύλα από αμπέλια. Έχω αρκετές playstands και κούρνιες γίνει από grapewood.

Πολύ όμορφα και υπερήφανα πουλιά Jamie.
Το σπήλαιο του Πάρη είναι από παλιό αμπέλι (grapewood) που κόπηκε όπως εδώ λέει και o Jamie.
 
Back
Top