Γενικά Είμαι ο Cookie

Eirinimar

PB New Member
Εγγραφή
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
309
Πόλη
Θεσσαλονίκη
received_797706533942932.webp Αυτός είναι ο Cookie! Ακούει και στο "Κουκουλης" ή "Πουπουλάκι". Εδώ σε μια από τις πολλές στιγμές όπου πρώτα τσιμπάμε το ρυζακι κι ύστερα ότι άλλο μας γυαλίσει. Τι να σας πω παιδιά.. Νιώθω πολύ τυχερή με αυτό το πλασματακι.. Μόνο αυτό!
 
Εντάξει τι να πω... Να πω ότι είναι ένας γλύκας; Να πω ότι είναι ένας κούκλος; Να πω ότι είναι ένας απίθανος; Όλα ψέματα θα είναι! Είναι αυτά και ακόμη περισσότερα! Να τον χαίρεσαι για πάρα μα πάρα πολλά χρόνια και να είναι για πάντα υγιής και παιχνιδιάρης! Κούκλος!
 
Εντάξει τι να πω... Να πω ότι είναι ένας γλύκας; Να πω ότι είναι ένας κούκλος; Να πω ότι είναι ένας απίθανος; Όλα ψέματα θα είναι! Είναι αυτά και ακόμη περισσότερα! Να τον χαίρεσαι για πάρα μα πάρα πολλά χρόνια και να είναι για πάντα υγιής και παιχνιδιάρης! Κούκλος!
Ε μα ναιιι! 😀 Και νόμιζα κάτι έχω που έχω χάσει τα μυαλά μου με το μουτράκι του! 😅
[automerge]1552509627[/automerge]
Έβγαλαν καρδούλες τα μάτια μου 😍
Πολύ γλυκούλης! Κούκλος!
Να τον χαίρεσαι!
Ευχαριστώ πολυυυ! 😊 Κι εσύ το μικράκι σου!
 
πολυ ομορφος ειναι σκορδα του κουκλος κουκλος κουκλος να τον καμαρωνετε και να τον χαιρεστε!
Το καμάρι είναι σίγουρο! 😀 Ευχαριστώ! 😊
 
Είναι πολύ όμορφος! Να τον χαίρεσαι!

H μετάλλαξή του με κόκκινα μάτια λέγεται λουτίνο σε περίπτωση που δεν το ήξερες.
Ναι από όσα διάβασα αυτό συμπέρανα κι εγώ! 😊 Έχουν κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό πέραν της εμφάνισης;
[automerge]1552565962[/automerge]
Ευχα
Είναι κούκλος! Να τον χαίρεσαι!
Ευχαριστώ πολύ! 😃
[automerge]1552566025[/automerge]
Κουκλάκι πραγματικά!
Να το χαίρεσαι πολλά χρόνια!
Ευχαριστώ πολύ πολύ! 😊
 
Καλησπέρα Ειρήνη! Κούκλος, πεντακάθαρος και περιποιημένος ο Cookie σου! Τα πάτε πολύ καλά! Μπράβο σου! Το όνομα και τα παρατσούκλια του είναι τέλεια! Να σου ζήσει πολλά πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι! 🙂👌
 
ευχαριστώ πάρα πολύ! Προσπαθώ για το καλύτερο η αλήθεια είναι. Η χαρά που μου δίνει είναι απίστευτη! 😊
Μην ευχαριστείς, αλίμονο! Η αλήθεια πρέπει να λέγεται! Πολλά μπράβο σου και για το πτηνό και για το ότι ευχαριστιέσαι το χόμπι! Είναι η καλύτερη και πιο ποιοτική ενασχόληση! 🙂
 
Έχει κι άλλα! Αυτα είναι τα πιο συνηθισμένα του 😅 ευχαριστώ πάρα πολύ! Προσπαθώ για το καλύτερο η αλήθεια είναι. Η χαρά που μου δίνει είναι απίστευτη! 😊
Να σου ζήσει Ειρήνη! Είναι γλύκας!
 
χαρά που μου δίνει είναι απίστευτη! 😊
Αυτή την απίστευτη χαρά που καμιά φορά δεν μπορείς να την μοιραστείς ούτε με τους ίδιους σου τους φίλους επειδή ίσως να μην την καταλαβαίνουν, εμείς εδώ την καταλαβαίνουμε απόλυτα. 😊
Περιμένουμε κι άλλες φωτογραφίες 😉
 
Back
Top