Γενικά Είμαι πίσω με ευχάριστα νέα

dionibobou

PB New Member
Εγγραφή
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
22
Πόλη
Κιβέρι
Γεια σε όλους τους φίλους μου! Το ξέρω έχω καιρό να γράψω και να σας ενημερώσω σχετικά με το μικρό μου μωρόοο (Κιτρινούλης)Τέλος πάντων σήμερα συνέβη κάτι κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο!
Ήμουν με την μικρή μου ξαδέρφη και καθάριζα το κλουβί του μικρού μου, άλλαξα την τροφή του και επειδή η μητέρα μου έφτιαχνε την μαγειρίτσα καθάριζε μαρούλι και επειδή του Κιτρινούλη είναι το αγαπημένο του σνακ του έδωσε ένα κομμάτι η ξαδερφή μου και μετά από λίγο αποφάσισα να δοκιμάσω κάτι που ήθελα να δοκιμάσω καιρό. Πήρα ένα σχετικά μεσαίο κομμάτι μαρουλιού και το κρατούσα στο χέρι μου, ο Κιτρινούλης στην αρχή δίσταζε αλλά μετά από κάτι δευτερόλεπτα άρχισε να τρώει από το κομμάτι που του είχα δώσει:)😛 (ο Κιτρινούλης εκείνη την στιγμή δεν έβλεπε την ξαδέρφη μου επειδή σκέφτηκα ότι θα του έκανε καλό να νιώθει ότι είμαστε μόνοι μας στον χώρο εκείνη την στιγμή... Καλά δεν έκανα; 😉
 
Αν συνεχίσεις με την ίδια τακτική και με διαφορετικά "καλούδια" σύντομα θα ανεβαίνει στο χέρι σου...
Προσοχή όμως... Ποτέ μην τον τρομάξεις γιατί όλο αυτό θα χαθεί μονομιάς...
 
Αν συνεχίσεις με την ίδια τακτική και με διαφορετικά "καλούδια" σύντομα θα ανεβαίνει στο χέρι σου...
Προσοχή όμως... Ποτέ μην τον τρομάξεις γιατί όλο αυτό θα χαθεί μονομιάς...
Ευχαριστώ! Θα προσέχω!
 
Back
Top