Αναπαραγωγή Είναι έτοιμα για αναπαραγωγή;

Νικόλας 76

PB New Member
Εγγραφή
30 Απρ 2020
Μηνύματα
107
Πόλη
Ηράκλειο
Καλή εβδομάδα! Σας στέλνω το βίντεο να μου πείτε αν είναι φλερτ ή απλώς τσακώνονται. Άργησα να τα προετοιμάσω για αναπαραγωγή διότι τα αγόρασα τέλος Απριλίου. Τα ένωσα πριν μια εβδομάδα περίπου. Όλη την ημέρα είναι ήρεμα μεταξύ τους και καμιά φορά φιλιούνται, όμως μια δυο φορές τη μέρα κάνουν αυτό που βλέπετε στο βίντεο. Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα γνώμη! ( Ο αρσενικός είναι το κίτρινο. Της τραγουδάει πότε πότε)
 
Καλή εβδομάδα! Σας στέλνω το βίντεο να μου πείτε αν είναι φλερτ ή απλώς τσακώνονται. Άργησα να τα προετοιμάσω για αναπαραγωγή διότι τα αγόρασα τέλος Απριλίου. Τα ένωσα πριν μια εβδομάδα περίπου. Όλη την ημέρα είναι ήρεμα μεταξύ τους και καμιά φορά φιλιούνται, όμως μια δυο φορές τη μέρα κάνουν αυτό που βλέπετε στο βίντεο. Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελα γνώμη! ( Ο αρσενικός είναι το κίτρινο. Της τραγουδάει πότε πότε)
@CarduelisAthens το ανεβάζω στο YouTube όπως μου είπες για να σας παραπέμψω στην διεύθυνση. Ευχαριστώ. Σε λίγο θα ανέβει
[automerge]1589796819[/automerge]
@ianos Λάθος δικό μου. Σε λίγο θα ανέβει
 
επιτέλους τα κατάφερα νομίζω 😁
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
@ΙΩΑΝΝΗΣ@ Πιο πολύ αφρατευει τη τσόχα ( την μαδάει) τραβάει νήμα χωρίς να το πήγαινει στη φωλιά, αλλά όχι δεν έχει φτιάξει φωλιά ακόμα. Τα ίδια κάνει και ο αρσενικός
[automerge]1589800551[/automerge]
Έτσι την έκανε τη φωλιά
 

Συνημμένα

  • IMG_20200504_140243.webp
    IMG_20200504_140243.webp
    250,1 KB · Προβολές: 8
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top