Ασθένειες Είναι κάποιο σημάδι αυτό στο μάτι που πρέπει να ανησυχώ;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης toykaki
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

toykaki

PB New Member
Εγγραφή
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
268
Πόλη
Αττική
αυτο στο ματι ειναι καπο σμαδι που να ανυσηχω; Ειναι ετσι σαν τσιπλα να το πω και ακομα πιο μικρο...

[x]
 
Αυτο βγηκε τωρα προσφατα; Εχεις προσπαθησει να το αφαιρεσει με ενα βρεγμενο σε χαμομηλι πανακι;
 
οχι ετσι μου το εδωσε. Οχι δεν προσπαθησα γτ φοβαμαι :)
 
Να μη φοβασαι. Δεν θα το σκοτωσεις, θα το πιασεις ομορφα και απαλα, θα βρεξεις ενα μαλακο πανακι σε λιγο χλιαρο χαμομηλι και θα το καθαρισεις. Και θα δεις πως θα εξελιχθει.

Μπανιο κανει;
 
Για σημερα αργησες, το μπανιο το βαζουμε νωρις ωστε να ειναι απολυτ στεγνα μεχρι να κουρνιασουν.
Αυριο πρωι που θα βαλεις, πες μας αν θα φυγει απο μονο του.
 
το εβαλα μπανιερα εκανα αλλα δεν εφυγε, αλλα να πω την αληθεια δεν το πειραζω κιολας, ας το αφησω ετσι, ο αρσενικος δεν εκανε ομως μπανιο, σαν να ειναι αμαθω ξερω και εγω και ειναι η δευτερη μερα που του βαζω μπανιερα...
 
το εβαλα μπανιερα εκανα αλλα δεν εφυγε, αλλα να πω την αληθεια δεν το πειραζω κιολας, ας το αφησω ετσι, ο αρσενικος δεν εκανε ομως μπανιο, σαν να ειναι αμαθω ξερω και εγω και ειναι η δευτερη μερα που του βαζω μπανιερα...
Κάποια στιγμή θα δοκιμάσει...
 
Να την εχω ολη μερα μεσα ή να την βγαζω ;
Αν μιλάμε για την μπανιέρα...
Να τη βάζεις μέσα στο κλουβί... Θα την αφήνεις 10-15 λεπτά και μετά έξω... Την άλλη μέρα πάλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
απο τοτε που τα εβαλα μαζι δεν εχω βαλει μπανιερα μεσα... Πρεπει να βαλω;
 
απο τοτε που τα εβαλα μαζι δεν εχω βαλει μπανιερα μεσα... Πρεπει να βαλω;
Ναι, βάλε την ας είναι μαζί θα μπορούνε να πάνε εναλλάξ ή και ταυτόχρονα, ειδικά αν δεν είναι πολύ πρωι και έχει ζεστάνει λίγο...
 
δεν εχει σχεση με το ζευγαρωμα δηλαδη; Εχω 2 μπανιερες να βαλω 2 η οχι;
 
Back
Top