Γενικά Είναι καλά 320 € για μωρό sun conure ταϊσμένο στο χἐρι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης beljohn
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

beljohn

PB New Member
Εγγραφή
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
76
Πόλη
Χίος
Καλημέρα σας! Μίλησα σε έναν ιδιώτη από Αθήνα και ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι καλή και λογική τιμή για μωρό sun conure ταισμένο στο χἐρι με τεστ DNA με 320 ευρώ. Επίσης ζητάει άλλα επιπλέον 20 για να πάει Πειραιά και άλλα 10 για να δώσει σε αυτὀν που θα τα προσέχει στο καράβι. Μπορεί κανείς να μου πει αν πρέπει να τον εμπιστευτώ ή ὀχι.. Δεν θα ήθελα να την ξανά πατήσω με απατεώνα.

please🙏
 
Sun conure είναι πολύ ακριβότερη διπλάσια τιμή αλλά όπως και να χει υπάρχουν και κάποιες καλές ευκαιρίες. Προσπάθησε να μάθεις περισσότερα πράγματα για αυτόν όπως κριτικές κτλ.
 
Καλημερα,ποιος ειναι ο ιδιωτης απο Αθηνα?
Πως τον βρήκες?
Μία, απάντηση ίσως βοηθουσε😏
[automerge]1618435086[/automerge]
Καλημέρα σας! Μίλησα σε έναν ιδιώτη από Αθήνα και ήθελα να σας ρωτήσω αν είναι καλή και λογική τιμή για μωρό sun conure ταισμένο στο χἐρι με τεστ DNA με 320 ευρώ. Επίσης ζητάει άλλα επιπλέον 20 για να πάει Πειραιά και άλλα 10 για να δώσει σε αυτὀν που θα τα προσέχει στο καράβι. Μπορεί κανείς να μου πει αν πρέπει να τον εμπιστευτώ ή ὀχι.. Δεν θα ήθελα να την ξανά πατήσω με απατεώνα.

please🙏
Αχόρταγος ο ιδιωτης 🤔ελπίζω να μην χρεώσει και την τροφή του παπαγάλου κατά την μεταφορά 😒
 
Την εχω πατησει και εγω πριν περιπου 10 χρονια και ηταν ακριβως ιδιο σεναριο οπως το δικο σου. Δεν ξερω αν τυχαινει η αν ειναι καποιο ειδος απατης που χρησιμοποιουν ''τετοιοι'' ανθρωποι παντως θα ηταν ιδανικο να πας εσυ ο ιδιος μιας και το ποσο ειναι μεγαλο.
 
Back
Top