Φροντίδα Είναι καλό αυτο το κλουβί για 2 budgie;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης angel16
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

angel16

PB New Member
Εγγραφή
14 Νοε 2013
Μηνύματα
168
Αποφασισα να παρω μεγαλυτερο κλουβι στα παπαγαλακια μου μιας και εγιναν ζευγαρι η γιαγιουλα και το μικρο απο την συμπεριφορα τους πιστευω οτι ισως ζευγαρωσουν λοιπον το κλουβι που σκεφτομαι να παρω ειναι αυτο ειναι καλο; Καμια γνωμη.ΑλλοΠροιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων
 
Καλο μου φενεται αλλα ξερεις οταν βλεπουλε κατι στο ιντερνετ δεν ξερουμε και δεν εχουμε την ευκαιρια να το δουμε στην πραγματηκοτητα! Μπορεις να παρεις ιδια κλουβια απο πετ σοπ οπου θα μπορεις να δεις την πραγματικη τους εμφανιση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ekt
Μια χαρα το κλουβι! Οντως, τετοια κλουβια βρισκεις καο στα πετ, βλεπεις και σε τι κατασταση ειναι:)
 
Καλό είναι αλλα καλύτερα να πάρεις κλουβι απο πετ σοπ για να ξερεις αμα ειναι σε καλη κατάσταση κλπ
 
Άνετο κλουβί για 2 μελοψιττακούς.
Αλλά υπάρχει και ένα άλλο στις ίδιες διαστάσεις με 4 εξωτερικές ταιστρες, 2 πόρτες μπροστά (και 2 στα πλάγια) και χώρισμα!
 
Τελικα πηγα στο πετ σοπ μου και επειδη αυτο τους ειχε τελειωσει πηρα ενα αναλογο με 4 πορτες 4 ταιστρεσ και 6 πατηθρες :)
 
Μονο που αρχισαν να το ροκανιζουν ☹ αν και εχουν παιχνιδια ροκανιζουν αι τα καγκελα! Θα κανω παρουσιασιαση 😉
 
Back
Top