Αναπαραγωγή Εβαλα την καναρα μου να ξαναζευγαρωσει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης nina 2
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

nina 2

PB New Member
Εγγραφή
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
344
Πόλη
Αχαρνές
Εβαλα την Αλεξια μου να ξαναζευγαρωσει. Τι κανω σε αυτην την περιπτωση που όταν το πιο μικρο μωρο της που ειχε γεννηθεί 29Απριλιου παει κοντα στην φωλια της μαμας του κ θελει από την μαμα να το ταισει;
Η μαμα ετοιμάζεται να κανει αυγουλακι αυτές τις μερες! το τοσοδουλι μου [Ερμης] θελει μονο από την μαμα ταισμα!
 
ωχ ωχ ωχ Μιραντα! από φωλια ειμαστε μια χαρα. Την εχει φτιαξει. Το μωρο το ταιζει εδώ κ 2 ωρες ο μπαμπας. Καλα μεχρι εδώ. Το σκατουλι μου κλαρωσε πολύ νωρις παντος. Νομιζω θα εχω κ ξανα μια πολύ καλη γεννα, γιατι κ οι 2 γονεις εχουν καλη συμπεριφορα. Θα τα καταφερω ξανα κ τωρα πιο δυναμικα. Πηρα εμπειρια από ολους εσας εδώ μεσα κ ευχαριστω πολύ γι'αυτο ολους σας. Να'στε καλα. Δεν φοβάμαι τιποτα κ ξερω να ταιζω κ μωρο:) Ειμαι καλη μαμα!
 
Αντε με το καλο λοιπον. Διαβασε προσεκτικα και οτι απορια εχεις εδω να την πεις.
ευχαριστω πολύ. Κ φυσικα θα ρωτησω. Πως θα μαθω περισσοτερα κ να εχω πιο πολλες γνωσεις!
 
Αντε με το καλό και τα επόμενα μικρά της Αλεξίας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
τελικα εκανε ηΑλεξια 4 αυγουλακια, αλλα εχουμε τα 3 γιατι κ παλι το ένα το εβγαλε πιο μικρο από το μικρο. Την αλλη πεμπτη με το καλο,θα βγει το πρωτο μας μωρακι.Αυτή όταν αγχωνετε παντα ετσι κανει.😛
 
τελικα εκανε ηΑλεξια 4 αυγουλακια, αλλα εχουμε τα 3 γιατι κ παλι το ένα το εβγαλε πιο μικρο από το μικρο. Την αλλη πεμπτη με το καλο,θα βγει το πρωτο μας μωρακι.Αυτή όταν αγχωνετε παντα ετσι κανει.😛
το έχει ''χούι'' λοιπόν, 🙂 αντε με το καλό και περιμένουμε νέα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
Καλημέρα κ από μας.Ωραια μερα σημερα. Εχουμε ξανα το πρωτο μας μωρακιιι!
Καλως ηρθες στην οικογενεια μας μωρο μου. Καλοτυχο να εισαι κ γερο.
http://prntscr.com/7cxf76
 
Μπράβο στην πολύτεκνη, καλότυχο να σου ζήσει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
Να σου ζησει νινα μου καλοτυχο με το καλο και τα υπολοιπα καλοκλαροτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: nina 2
Back
Top