Γενικά Εγώ είμαι η Ίρις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Manos23
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Σύμφωνα με το άρθρο μας η Ίριδα είναι απο την Δυτική Παπούα!
Πές μας δυό λόγια για την διατροφή και την διαμονή που της παρέχεις. Συνεχίζεις και την ταίζεις εσύ ή είναι ανεξάρτητη; Πόσο καιρό την έχεις;
 
Σύμφωνα με το άρθρο μας η Ίριδα είναι απο την Δυτική Παπούα!
Πές μας δυό λόγια για την διατροφή και την διαμονή που της παρέχεις. Συνεχίζεις και την ταίζεις εσύ ή είναι ανεξάρτητη; Πόσο καιρό την έχεις;
της έχω ένα αρκετά μεγάλο κλουβί με πολλά παιχνίδια και στον πάτο του κλουβιού έχω άμμο διαστάσεων 1.60 78 60
Έχει απογαλακτιστει πλήρως
Η διατροφή της αποτελείτε από 50% φρέσκα λαχανικά 30% φρούτα 10% όσπρια και 10% καλής ποιότητας σπόρια ειδικά Για το συγκεκριμένο είδος. Και περνάει και αρκετό χρόνο εκτός κλουβιού.
 
Πολύ-πολύ όμορφη. Την πήρες απο εκτροφείο ή απο πετσοπ; Ποια η τιμή της; Σκέφτεσαι στο μέλλον να της φέρεις και κάποιον αρσενικό σύντροφο απο το ιδιο υποείδος;
Από εκτροφείο την πήρα.
Την πήρα 700
Τα αθηναϊκά πετ σοπ παίζει στα 1200-1300.
Θα δω προς το παρών δεν το σκέφτομαι καθόλου!
 
Ειναι πραγματικα υπεροχη. Να την χαιρεσαι :)
Χτες μαλιστα ειδα μια αναρτηση σου στο φουμπου που ειχες βαλει φωτο το νοστιμο φαγακι της (αν ησουν εσυ 😛 )
Μπραβο που εχεις δωσει εμφαση στην διατροφη μιας και ειναι πολυ σημαντικος παραγοντας για την καλη της υγεια.
Θα περινουμε κι αλλες φωτο της μικρης :)
 
Δεν έχω λόγια, ένα υπέροχο κορίτσι, μία καλλονή!
Να την χαίρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ!

Μανο ειναι υπεροχο το κοριτσι σου! Να τη χαιρεσαι!
Σε ευχαριστώ πολύ!

Ε
Ειναι πραγματικα υπεροχη. Να την χαιρεσαι :)
Χτες μαλιστα ειδα μια αναρτηση σου στο φουμπου που ειχες βαλει φωτο το νοστιμο φαγακι της (αν ησουν εσυ 😛 )
Μπραβο που εχεις δωσει εμφαση στην διατροφη μιας και ειναι πολυ σημαντικος παραγοντας για την καλη της υγεια.
Θα περινουμε κι αλλες φωτο της μικρης :)
Εγώ ήμουν. 🙂 Ναι θα ανεβάσω σύντομα

Έχω μεγάλη αγάπη για τα κόκκινα κορίτσια!:D Να τη χαίρεσαι! 👍
σε ευχαριστώ πολύ
 
Μάνο, αν θέλεις και εισαι ευχαριστημένος απο το εκτροφείο, θα ήταν ενδιαφέρον να εχουμε κι εμείς τα στοιχεία του. Να υποθέσω οτι έχει και αρσενικά πουλιά για το συγκεκριμένο υποείδος;
 
Back
Top