Γενικά Ειναι αυτες οι κουτσουλιες απο αρρρωστο κοκατιλ;

Steliospir

PB Member
Εγγραφή
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
249
Πόλη
Άγιοι Δέκα
πειτε μου αν αυτες οι κουτσουλιες ειναι απο αρρρωστο πουλι! ! ΣΟΣ!
 

Συνημμένα

  • 12092009400.webp
    12092009400.webp
    43 KB · Προβολές: 87
  • 12092009401.webp
    12092009401.webp
    39 KB · Προβολές: 88
  • 12092009403.webp
    12092009403.webp
    39,6 KB · Προβολές: 86
Χωρις να ειμαι σιγουρη 100% δεν ειναι και πολυ καλες ειδικα στην τελευταια φωτογραφια!
Ας περιμενουμε να απαντησει ενα εμπειρο μελος γιατι μπορει να εχω αδικο και δεν θελω να σε τρομακρατησω!
 
ρςτησα στο πετ σοπ και μου ειπε οτι ειναι απο την αλλαγη χωρου! Αλλα πηραν και κτηνιατρο και μου το ειπε! Ουουουουουουφφφφφφφφφφφφφφ!



αλλη ερωτηση:ειναι καλη διατροφικη προετοιμασια για κοκατιλ για αναπαραγωγη το ασβεστιο τα ζαχαρωτα και τα λαχανικα;
 
Στα πετ σοπ δεν ξερουν που παν τα τεσσερα.Φυσικα στον κανονα υπαρχει και η εξαιρεση αλλα...

Ο κτηνιατρος πως εβγαλε το συμπερασμα απο το τηλεφωνο;Super vet πρεπει να τον ονομασετε αυτον.😛

Kαλυτερα να πας τα πουλια σε εναν πτηνιατρο να τους κανει ολες τις απαραιτητες εξετασεις.
 
πειτε μου αν αυτες οι κουτσουλιες ειναι απο αρρρωστο πουλι! ΣΟΣ!

Αν τα δείγματα είναι απο μία μέρα τότε δεν υπάρχει πρόβλημα, δεν είναι φωτοτυπικό μηχάνημα το πουλί να βγάζει την ίδια κουτσουλιά συνεχώς. Αν επίσης δεν έχεις παρατηρήσει καμία αλλαγή στην συμπεριφορά του πτηνού τότέ δεν έχει τίποτα απολύτως. Δεν χρειάζεται πανικός με 1-2 διαφορετικές κουτσουλιές.
 
Τι τροφή τρώγανε πριν κάνανε τις τροφές;
ποσο καιρό ήτανε ανάμεσα την δεύτερη και την τρίτη κουτσουλιά ;

Η πρώτη και η δεύτερη ανάλογα με την τροφή βλέπω για ok. Στην τρίτη έχει πολύ λίγο άσπρο από το ούρο, είναι όμως ένταξη αν έγινε μέχρι 1 ώρα μετά την δεύτερη.
 
και στο πετ σοπ και στν κτηνιατρο εδειξα τις φωτο! Αυτος απο το πετ σοπ ειναι περιπου πτηνιατρος!
 
ειναι πτηνιατρος αλλα δε μου φαινετε και πολυ σοι! Αν και ολοι λενε οτι ειναι πολυ καλος!



απλα λογο τρελιαρης!
 
Back
Top