Φροντίδα Ειναι καλο ή κακο το παιχνιδι με τηλεφωνο καθρεφτη;

christos1948

PB New Member
Εγγραφή
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
229
Πόλη
Λευκωσία
Επειδη στον Ρινγκο αρεσουν παρα πολυ τα κινητα τηλεφωνα εκανα μια ερευνα στο διαδικτυο και βρηκα αυτο https://www.amazon.com/JNGTALK-Talk-Play-Phone-Sm/dp/B000UJR1QC/
Διαβασα καποια πιο παλια θεματα αλλα βρηκα για καθρεφτακια παιχνιδια μεσα στο κλουβι. Εγω θελω να το εχω εξω και να του το δινω λιγη ωρα καθε μερα για παιχνιδι.
 
Τα παιχνίδια με καθρεφτάκια θεωρούνται στρεσογόνα όπως έχεις διαβάσει, γιατί μπερδεύονται νομίζοντας πως υπάρχει άλλο πουλάκι. Τώρα τι να σου πω... :)
 
Το σκεφτομαι γιατι οποτε βλεπει καθρεφτη μενει εκει και βλεπει τον εαυτο του και δεν ξερω αν μπορω να βγαλω τον καθρεφτη χωρις να το χαλασω
 
Κατά τη δική μου γνώμη είναι άχρηστο -εν δυνάμει κακό- παιχνίδι. Δώστου παιχίδια απο φυσικά υλικά και θα τα προτιμήσει. 😉
Του δίνω παιχνιδια απο φυσικα υλικα, εχει 10+ παιχνιδια απο ξυλο. Δοκιμασα πολλων ειδων παιχνιδια και του αρεσουν περισσοτερο τα τηλεφωνα και μετα τα ξυλινα.
 
του αρεσουν περισσοτερο τα τηλεφωνα και μετα τα ξυλινα.
Πάρε του ένα τηλέφωνο από κατάστημα παιδικών, πατώντας τα πλήκτρα βγάζει ανάλογα, διάφορες μουσικές από παιδικά τραγουδάκια και δεν έχει καθρέφτη.
 
Όχι απαραίτητα, ιδίως αυτά που είναι για βρέφη δεν έχουν αυτοκόλλητα. Να κοιτάξεις για μωρά κάτω του έτους, αυτά επειδή βρίσκονται ακόμα στο στοματικό στάδιο και βάζουν τα πάντα στο στόμα τους, είναι αδιάβροχα τα παιχνίδια τους και χωρίς χαρτιά.
 
Όχι απαραίτητα, ιδίως αυτά που είναι για βρέφη δεν έχουν αυτοκόλλητα. Να κοιτάξεις για μωρά κάτω του έτους.
Θα παω αυτο ή το επομενο Σαββατοκύριακο να αγορασω.
 
Χα χα το πρώτο το ξέρω!
Πολύ ωραία είναι με γεια σας :)
Περιμένουμε εντυπώσεις από την χρήση.
 
Χα χα το πρώτο το ξέρω!
Πολύ ωραία είναι με γεια σας :)
Περιμένουμε εντυπώσεις από την χρήση.
Ευχαριστω! Το εδωσα λιγο το κοκκινο στον Ρινγκο αλλα μονο για 1 λεπτο. Αυριο θα σας πω τιε εντυπωσεις μου αν του αρεσαν και ποσο.
 
Περιμένουμε εντυπώσεις από την χρήση.
Τα δοκιμασε σημερα και του αρεσαν παρα πολυ ανεβαινει με τα ποδια του πανω στο τηλέφωνο και πατάει τα κουμπια.
 
Να παίρνεις για μωρά κάτω του έτους, επειδή τα βάζουν στο στόμα τους είναι πιο προσεγμένα.
 
Πρεπει να προμηθευτούν παιδικα παιχνιδια και τα πετ σοπ,
Να παίρνεις για μωρά κάτω του έτους, επειδή τα βάζουν στο στόμα τους είναι πιο προσεγμένα.
Το προσεχω αυτο. Αυτα που αγόρασα ειναι για 6 μηνων
 
Back
Top