Φροντίδα Ειναι καλο ετσι το παιχνιδι τους ή εχουν λιγο χωρο;

Steliospir

PB Member
Εγγραφή
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
249
Πόλη
Άγιοι Δέκα
Ειναι καλο ετσι;η εχει λιγο χωρο;
 

Συνημμένα

  • 09092009366.webp
    09092009366.webp
    70,7 KB · Προβολές: 113
  • 09092009365.webp
    09092009365.webp
    83,4 KB · Προβολές: 120
Θελει σιγουρα και αλλα παιχνιδακια...
Στα κοκατιλ η κουνια κλεβει πολυ χωρο, καλυτερα να τους επαιρνες αλλα πιο μικρα και κρεμαστα για να ασχολουνται...
 
αν την εβαζα πιο ακρη; Τν ειδα ετσι που ηταν μεγαλη και λεω οτι θα ασχολουνταν πολυ και τα δυο γι αυτο τν πηρα!
 
Ισως αν την εβαζες στη γωνια να ηταν καλυτερα, για δοκιμασε την!
Εγω στο Γιουτζακο την ιδια που εχεις εσυ την εχα βαλει εκει που σου λεω.
Παντως σιγουρα θελουν και αλλα για να ασχολουνται.
 
να τουσ παρω αυτο που ειναι σαν αυτο πουοταν σε κουρευουν μετα σαν να σε κσεσκονιζουν;
 
εγώ κατάλαβα τι λέει, μπορείς να φτιάξεις ένα τέτοιο μόνος σου, αλλα με κομμένα καλαμάκια :) αρέσει γενικά σε πολλά πουλάκια
 
λεσ;/γιατι οχι;



index.php




τωρα κανω καινουριο θεμα



αλλα παιχνιδια το λενε
 
αλλα παιχνιδια!

ηθελα να παρω το πρωτο αλλα ηταν μικρο για κοκατιλ! Να παρω το δευτερο;θα τουσ αρεσει;
 

Συνημμένα

  • thumb.php (1).webp
    thumb.php (1).webp
    4,2 KB · Προβολές: 72
  • thumb.php.webp
    thumb.php.webp
    6,4 KB · Προβολές: 72
Μπορείς να φτιάξεις πολλά παιχνιδάκια με ελάχιστα, εως καθόλου λεφτά, με καλαμάκια, πλαστικά καπάκια, σπάγγο και δερμάτινα κορδόνια. Δεν φαντάζεσαι πόσο τα χαίρονται! Επίσης νομίζω οτι το κλουβάκι είναι μικρό για τη ροζέλα. Καλό είναι να προγραμματίσεις να της πάρεις ένα αρκετά μεγαλύτερο.
 
ναι το είδα, θα μπορούσες να το γράψεις ως συνέχεια εδώ :) μην κάνεις άσκοπα θέματα
Φιλικά
 
το πρωτο ειναι το καλυτερο που εχει και ξυλο
για να το δαγνωνουν και για να μην μεγαλωνει
το ραμφος τους!
 
το κλουβι τησ ροζελασ ναι ειναι λιγακι μικρο, αλλα μπορει να τη βαλω μαζι με τα μπατζυ...
 
Πόσα είναι τα μπάτζι, και τί διαστάσεις έχει το κλουβί τους; Εγώ πάντως δεν θα το τολμούσα στη θέση σου. Έχουν αρκετά μεγάλη διαφορά μεγέθους και σε έναν καλό καυγά η ροζέλα μπορεί να τραυματίσει άσχημα κάποιο απο τα μπάτζι.
 
Back
Top