Γενικά Ειπαμε κι εμεις να κανουμε ενα μπανακι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Fotis_K

PB Known Member
Εγγραφή
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.116
Πόλη
Αθήνα
Νομιζα οτι επειδη ειναι χειμωνας δεν θα το θελαν το μπανιο αλλα μιας και σημερα ειχε ηλιο μπολικο τους εβαλα μπανιο και το τιμησαν!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελεια τα Lovebirds σου! Να τα χαιρεσαι!Φαινονται πολυ χαρουμενα! Τα εχεις καιρο;
 
Ωραίο το βιντεάκι σου και να χαίρεσαι τα Lovebirds σου. Εκανες πολύ καλά σημερα γιατί κι εγώ όταν έκατσε το καναρίνι μου στο χέρι το δόλιο έβραζε και φοβήθηκα τόσο πολύ, που αμέσως του βαλα το μπανάκι που είχα καταργήσει, λόγω χειμώνα. Ε.' σε πέντε λεπτά είχε μπει μέσα κι εγινε παπί.
 
πολυ ομορφα τα λοβ σου να τα χεραισε πολυ ομορφα:)
 
Τελεια τα Lovebirds σου! Να τα χαιρεσαι!Φαινονται πολυ χαρουμενα! Τα εχεις καιρο;

Προσπαθω για το καλυτερο! 🙄τα roseicollis τα χω περιπου 2 χρονια περιπου αν δεν κανω λαθος! Ισως και λιγοτερο! Και του fischer 1,5 χρονο περιπου! Ειναι πολυ καλοβολα πουλακια κι οποιος εχει τετοια οπως εσυ το καταλαβαινει!
 
Προσπαθω για το καλυτερο! 🙄τα roseicollis τα χω περιπου 2 χρονια περιπου αν δεν κανω λαθος! Ισως και λιγοτερο! Και του fischer 1,5 χρονο περιπου! Ειναι πολυ καλοβολα πουλακια κι οποιος εχει τετοια οπως εσυ το καταλαβαινει!


Σε ποσο καιρο σε συνηθισανε;Εννοω να πλησιαζεις το κλουβι και να μην σε φοβουνται. Τα δικα μου ειναι νεοφερτα μιας εβδομαδας!
 
Αυτα του fischer δεν με συνηθιζουν με τιποτα! Απλα αμα πλησιαζω δεν με φοβουνται πια! Αλλα οχι και να τα ακουμπισω! Τα αλλα ομως τα ταιζω και απο το χερι! Αλλα νομιζω ειναι θεμα πουλιων...
 
Φώτη μου να χαίρεσαι τα κουκλιά σου. Πολύ καλά τα βιντεάκια σου.
 
Ευχαριστούμε Φώτη, να τα χαίρεσαι είναι πραγματική απόλαυση και στο μπανάκι τους, μπράβο σου.
 
Καλημέρα Φώτη. Και εγω τα καναρινάκια μου με το που δω ήλιο τους βάζω το μπανάκι τους. (Αν ειμαι στη δουλειά πέρνω τηλ. την γυναίκα μου).
 
Back
Top