Γενικά Εκλεισα χρονο

mikekick

PB New Member
Εγγραφή
26 Ιουλ 2008
Μηνύματα
32
Πόλη
Αθήνα
:)Καλησπερα σας
ειμαι ο gogo που εχετε τοσο καιρο να με δειτε, ημουν στο σχολειο και μαθαινα λεξουλες, εμαθα ομως και ασχημες λεξουλες δεν φταιω εγω. Δεν σας ειπα τα νεα ομως εκλεισα ενα χρονο και ειμαι πολυ χαρουμενος, δεν θα μου πειτε χρονια πολλα;
 

Συνημμένα

  • P7070061.webp
    P7070061.webp
    35 KB · Προβολές: 78
Πού ήτανε αυτό το γλυκό - πανέμορφο - έξυπνο πλασματάκι τόσο καιρό? Γιατί μας το κρύβατε; Χρόνια Πολλά gogo, υγεία, αγάπη & χαρά σ'όλους γύρω σου! Θα πείτε και σ'εμάς τι λεξούλες έμαθε στο σχολείο;
 
Χρονια πολλα στον μικρο σου, να τον χαιρεσαι! :D

... Θα πείτε και σ'εμάς τι λεξούλες έμαθε στο σχολείο;

Ρουλα δεν εμαθε καλες λεξεις οπως μας εγραψε στο 1ο ποστ, οποτε καλυτερα να μην μας τις πει ολες...😎
 
Χρονια πολλα GOGO!
Να τα εκατοστησεις!
Φιλια απο εμενα, τον Ιβαν,τη Μαρου και τον γιουτζι!
 
Από τον Ρόκο με πολύ αγάπη Χρόνια Πολλά! Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα γερός! Α! Και πού' σαι Γκόγκο, όχι κακές λέξεις! Πιπέρι... 😀
 
Να ζησεις gogούλι
και χρόνια πολλά
ομορφούλης να μείνεις
με πουπουλα πολλά!

Αξιώσε τον παντα,
να ναι καλό πουλί
και παντα χαριζέ του
χαρά και προκοπή!:cake:

Και του χρόνου!
 
Nα σου ζησει, αντε και φετος βαλτον να μαθει και την προπαιδεια! Να τα χιλιασει!
 
Χρονια πολλα Γκογκουλινο να τα χιλιασεις και να μαθαινεις και καλες λεξουλες! Εχεις ομορφυνει!
 
Φίλοι μου αγαπημένοι
Πολύ χάρηκα για τις ευχές σας και την ανταπόκριση σας, να είσαστε όλοι καλά, οι λεξούλες που έμαθα είναι πρώτα απ όλα το όνομα μου (gogo), φιλάκι, κακά, συγνώμη και όσους δεν χωνεύω τους λέω μαλ…α,
Επίσης χαμογελώ όπως και στέλνω φιλάκια., σας υπόσχομαι τώρα στις διακοπές να σας στείλω και youtube, σας φιλώ και σας ευχαριστώ gogos
 
Back
Top