Γενικά Εκτροφεας Κοκατιλ

KanarAlexis

PB New Member
Εγγραφή
16 Ιαν 2017
Μηνύματα
22
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπερα στην ομαδα σας κουρασα αλλα τελευταιο! Οποιος εχει να πρωτεινει καποιον εκτροφεα κοκατιλ η αλλων παπαγαλων σοβαρο και σωστο σε αυτο που κανει θα μουν ευγνωμον! Ακομα και απο το Φορουμ να ναι ακομα καλυτερα! Καθε αποψη δεκτη! 🙂
 
Εκτροφείς Παπαγάλων - Μελη του Petbirds

Επίσης στην ιστοσελίδα του συλλόγου που είμαι μέλος έχει mail και τηλέφωνο όπου μπορείς να ζητήσεις τα στοιχεία επικοινωνίας του κυρίου Παπαδόπουλου Κωνσταντίνου με κωδικό συλλόγου Ε040 που είχε διακριθεί για κάποια κοκατίλ στην τελευταία έκθεση της ΕΛΚΕ.

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω προμηθευτεί κάποιο κοκατίλ από αυτά που σου παρέθεσα, και άρα δεν έχω άποψη, απλά σου δίνω επιλογές...
 
Καλημερα :)
Για εμενα ο τοπ για αρχη ειναι ο Tzavegio Birds.
Απο εκει και περα ξερω αλλους 2 αλλα δεν ξερω αν θελουν να αναφερω το ονομα τους!

Μιλησα με τον Κυριο αλλα δεν ειχε διαθεσιμο κατι☹
 
Εκτροφείς Παπαγάλων - Μελη του Petbirds

Επίσης στην ιστοσελίδα του συλλόγου που είμαι μέλος έχει mail και τηλέφωνο όπου μπορείς να ζητήσεις τα στοιχεία επικοινωνίας του κυρίου Παπαδόπουλου Κωνσταντίνου με κωδικό συλλόγου Ε040 που είχε διακριθεί για κάποια κοκατίλ στην τελευταία έκθεση της ΕΛΚΕ.

Να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω προμηθευτεί κάποιο κοκατίλ από αυτά που σου παρέθεσα, και άρα δεν έχω άποψη, απλά σου δίνω επιλογές...

Θα ψαξω να κοιταξω! Καθε παρεθεση δεκτη! Ο καθενας βοηθαει και με το πιο μικρο! 🙂
 
Back
Top