Γενικά Εκτροφεας παπαγαλων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

lina

PB Member
Εγγραφή
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
526
Πόλη
Ιωάννινα
Φιλοι μου θα ηθελα να μου συστησετε καποιους εκτροφεις αξιοπιστους μηπως βρω αρσενικο red winged parrots. Απο οτι ειδα τα παιδια που ειναι στην παρεα μας δεν εχουν το συγκεκριμενο ειδος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Πηρα τηλ σημερα αλλα τιποτε μου ειπε οτι καποτε ειχε κ δυσκολα τα εδωσε
Δεν τον ρώτησες μήπως ξέρει αν κάποιος εκτρέφει; Αυτός είναι στην πιάτσα και θα ξέρει αν και που θα βρεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Δεν τον ρώτησες μήπως ξέρει αν κάποιος εκτρέφει; Αυτός είναι στην πιάτσα και θα ξέρει αν και που θα βρεις.
Ναι τον ρωτησα αλλα μου ειπε οτι απλα ξερει καποιον που εχει αρσενικο κ ψαχνει για θηλυκο κ αν θελω να το δωσω
 
Α σιγά, δεν νομίζω πως έχεις εσύ τέτοιες προθέσεις.
 
Λίνα, μήπως μπορείς να επικοινωνήσεις με τον κάτοχο του αρσενικού, να δεις μήπως εκείνος ξέρει κάποιον άλλο με αρσενικό;
Επίσης, εκείνο το εκτροφείο στη Ρόδο, μήπως μπορεί κάποιος να δει αν έχει τέτοιους παπαγάλους; Εγώ δυστυχώς δεν ξέρω τα στοιχεία επικοινωνίας μαζί τους.
Ακόμα, δεν είχαμε πριν από ένα μήνα ένα νέο μέλος (πάλι δεν θυμάμαι) που είχε έναν καταπληκτικό eclectus, και είχε ρωτηθεί για το εκτροφείο που τον είχε πάρει.
 
Λίνα, μήπως μπορείς να επικοινωνήσεις με τον κάτοχο του αρσενικού, να δεις μήπως εκείνος ξέρει κάποιον άλλο με αρσενικό;
Επίσης, εκείνο το εκτροφείο στη Ρόδο, μήπως μπορεί κάποιος να δει αν έχει τέτοιους παπαγάλους; Εγώ δυστυχώς δεν ξέρω τα στοιχεία επικοινωνίας μαζί τους.
Ακόμα, δεν είχαμε πριν από ένα μήνα ένα νέο μέλος (πάλι δεν θυμάμαι) που είχε έναν καταπληκτικό eclectus, και είχε ρωτηθεί για το εκτροφείο που τον είχε πάρει.
Δεν εχω να χασω κατι θα παρω αυτον με το αρσενικο. Κ ψαχνω στο ιντερνετ ολα τα εκτροφεια
 
Back
Top