Διατροφή Ελαττωματική συσκευασία τροφής

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dread05
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

dread05

PB Member
Εγγραφή
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
401
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Δεν είμαι σίγουρος αν γράφω στο σωστό μέρος του forum. Παράγγειλα ένα 2κιλο manitoba canary premium την τετάρτη και παρέλαβα σήμερα το δέμα με τη σακούλα σχισμένη από την μια μεριά (όχι τρυπημένη, ήταν σαν να ξεκόλλησε). Πήρα στο birdmarket.gr άλλα δε μπόρεσα να βρω τον ιδιοκτήτη. Σας έχει τύχει ποτέ κάτι παρόμοιο; Και το πιο βασικό, θα την χρησιμοποιούσατε αυτή την τροφή; Τουλάχιστον η μισή ποσότητα είχε αδειάσει στο χαρτοκιβώτιο.
 
E αυτό θα προσπαθήσω να κάνω, το θέμα είναι τι θα κάνουν αυτοί. Στις εποχές που ζούμε δε θα μου φαινόταν περίεργο να μου πουν δε φταίμε εμείς, φταίει το courrier.
 
E αυτό θα προσπαθήσω να κάνω, το θέμα είναι τι θα κάνουν αυτοί. Στις εποχές που ζούμε δε θα μου φαινόταν περίεργο να μου πουν δε φταίμε εμείς, φταίει το courrier.
Ότι και να σου πουν όποιος και να φταίει εσύ θα πρέπει να έχεις τη σωστή συσκευασία.
Για τα υπόλοιπα υπεύθυνοι είναι αυτοί οι δύο...
 
Η manitoba η premium βγαίνει σε μονόκιλες συσκευασίες νομίζω. Εσένα και η δυο σχιστήκανε;
Τους παίρνεις ένα τηλέφωνο και τους το λες.Αν δεν είναι τόσο χάλια δώστα δεν θα πάθουνε κάτι γιατί είναι αρκετά τα δυο κιλά.
 
Στις εποχές που ζούμε δε θα μου φαινόταν περίεργο να μου πουν δε φταίμε εμείς, φταίει το courrier.
Τι έγινε τελικά με την περίπτωση αυτή.
Επικοινώνησες μαζί τους;
Τι σου είπανε;
 
Όπα έχετε δίκιο, η 3κιλη σχίστηκε. Πήρα εχθές τηλ μόλις το είδα αλλά ο ιδιοκτήτης ήταν άρρωστος, η κυρία που μίλησα δεν ήξερε τι να κάνει. Οπότε από Δευτέρα.
 
E αυτό θα προσπαθήσω να κάνω, το θέμα είναι τι θα κάνουν αυτοί. Στις εποχές που ζούμε δε θα μου φαινόταν περίεργο να μου πουν δε φταίμε εμείς, φταίει το courrier.

Από φόβο και μόνο αρνητικών σχολίων στο Ίντερνετ, θα σου την αλλάξουν! Έγινε πρόςφατα με άλλο βέβαια προϊόν. Άλλωστε οι πωλήσεις τους βασίζονται στην θετική γνώμη και όχι στην διαφήμιση ή στην βιτρίνα! Το θέμα προέκυψε από λάθος αμπαλάζ, άρα βαραίνει τον αποστολέα! Το τι θα κάνει αυτός με την κούριερ μετά, δικό του θέμα!
 
Back
Top