Γενικά Ενα νεο ζευγαρακι κοκατιλ

Marilenaki

PB Member
Εγγραφή
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
991
Πόλη
Καπανδρίτι
αυτο ειναι το καινουριο μου ζευγαρακι κοκατιλακια που μου χαρισε ο Αγγελος! Ειναι πανεμορφα και πολυ ζωηρα! Ο αρσενικος σε ολο το ταξιδι μας δεν σταματησε να σφυριζει! Γνωριστηκαν με τα δικα μου κοκατιλακια και αρχισανε την μουρμουρα με το που συναντηθηκανε απεναντι! 😛
 

Συνημμένα

  • P1010015.webp
    P1010015.webp
    69,7 KB · Προβολές: 99
  • P1010011.webp
    P1010011.webp
    62,7 KB · Προβολές: 87
  • P1010013.webp
    P1010013.webp
    72,1 KB · Προβολές: 94
  • P1010018.webp
    P1010018.webp
    68,9 KB · Προβολές: 82
εκανε μπανακι ο ζορζ;να ξερεις τρελλενετε για ψεκασμα... Το καλυτερο του ειναι!

να τα χαιρεσε μαριλενα! Θα περνανε καλυτερα εκει... λογο χωρου!

αν θες... Και σε βολευει μπορεις ενοϊτε να ζητισεις να ενοσουν το θεμα σου με το προϊγουμενο δικο μου που τους ειχα ανοιξει. Για να ειναι οι φωτογραφιες τους μαζεμενες εκει 😉
 
ολλο κ περισσοτερα κοκατιλ η μαριλενα!:Big Grin:να σου ζησουν!
Αγγελε πως κ τα εδωσες;
 
ναι εκανε! το ηθελε! Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Ειναι αξιολατρευτα! Τωρα σκεφτομαι να φτιαξω ενα πιο μεγαλο κλουβι ετσι ωστε τον χειμωνα να τα βαλω ολα μεσα και να ειναι ανετα. Ναι Αγγελε δεν θα ειχα προβλημα αλλα δεν ξερω πως...
 
να σου ζήσουν Μαριλενάκι, είναι σίγουρο πως θα καλοπεράσουν!
Μαριλενάκι έχεις κι ενυδρείο; κάπου μου φάνηκε πως σου μοιαζε μια κοπέλλα σ ενα φορουμ με ψαράκια
 
Ευχομαι να σου δώσουν την χαρά της αναπαραγωγής και να χαρεις πολλά και ομορφα κοκατιλομωράκια! 🙂
 
Να τα χαιρεσαι Μαριλενα! Αγγελε φανταζομαι θα τα αποχωριστηκες δυσκολα.
 
σας ευχαριστω παρα πολυ ολους! απο την Ανοιξη πια τα μωρακια! Μαρια ναι εχω και ενυδρειο και τωρα φτιαχνω με τον μπαμπα μου και του γλυκου νερου
 
αν καιλιγο οφ τοπικ... Τα εδωσα για να εχουν την δυνατοτητα να ειναι σε μαγαλυτερο κλουβι απ οτι τους προσφερα εγω... Ιδικα η ροζα το ειχε αναγκη το μεγαλο κλουβι...
 
Εγώ έχω να καταθέσω οτι και με τον Άγγελο περνούσαν πολύ-πολύ καλά τα μικρά! Άλλωστε αυτό φαίνεται και απο τους απογόνους τους (βλ. Κίμπα, Κάρμα, Σίβο, Νόμπελ, το μωρό του Billy)!
Επίσης έχω να καταθέσω οτι ο Ζώρζ έχει φοβερή προσωπικότητα!
 
Αν και τα εχω ξαναπει και στον Αγγελο θα τα πω και σε σενα.

Το ζευγαρι ειναι πανεεεμορφο και ειδικα ο Ζορζ δινει:Big Grin: ρεστα!
 
Back
Top