Αγορά Ενδιαφέρομαι για αγορά αρσενικού βαθμολογημένου timbrado

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης xoxlios
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

xoxlios

PB New Member
Εγγραφή
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
4
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας,

Ενδιαφέρομαι για αγορά αρσενικού timbrando φετινό ή περσινό βαθμολογημένο 90αρι και άνω. Κατά προτίμηση πράσινο. Ψάχνω δηλαδή για ένα εξαιρετικό πουλί που θα με συντροφεύσει την επόμενη δεκαετία! Ευχαριστώ.
 
Γεια σας,

Ενδιαφέρομαι για αγορά αρσενικού timbrando φετινό ή περσινό βαθμολογημένο 90αρι και άνω. Κατά προτίμηση πράσινο. Ψάχνω δηλαδή για ένα εξαιρετικό πουλί που θα με συντροφεύσει την επόμενη δεκαετία! Ευχαριστώ.

@xoxlios καλησπέρα. Καλύτερα να απευθυνθείς στους συλλόγους Ε. Λ. Ι. Τ. και ΕΛ.ΣΥ.ΤΙ. Εδώ δύσκολα...
 
Του 2020 βαθμολογημένα δεν υπάρχουν, δεν έγιναν διαγωνισμοί.Του 2019 ναι, αλλα στο σύλλογό μου ΕΛΙΤ τα 90 και άνω ήταν απειροελάχιστα(6 στα 384 πουλιά), δύσκολα θα βρεις.Εγώ θα δώσω ένα 89αρι κίτρινο και ένα 87αρι πράσινο του 2019 αφού τα ζευγαρώσω πρώτα, οπότε μιλάμε για τέλη Μάρτη-Απρίλη.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ευχαριστώ για την ενημέρωση. Θα με ενδιέφερε μετά το ζευγάρωμα ένα από τα δυο . Μάλλον το κίτρινο!
 
Lefteris13 ψάχνω τρόπο να επικοινωνήσω μαζί σου. Δεν ξέρω πως να σου στείλω π.μ.
 
Είτε βαθμολογημενο είτε όχι αν παρεις καναρινάκια από εκτροφέα της ΕΛΙΤ να ξέρεις ότι θα είναι πυροβολο. Το ζευγαράκι που έχω το πηρα από μέλος της ΕΛΙΤ και ο αρσενικός έχει σηκώσει τη γειτονιά.
Και η τιμή του; Τσάμπα για αυτό που μου εδωσε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Back
Top