Αγορά Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αρσενικό gloster corona

Spyros Kefal

PB New Member
Εγγραφή
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
21
Πόλη
Αθήνα
καλησπέρα. Με λένε Σπύρο από Αθήνα Δεν είμαι σε σύλλογο αλλά μ αρέσει και διατηρω στο μπαλκόνι καναρινια τύπου gloster ενδιαφέρομαι να αγοράσω αρσενικό blue gloster 2014 , 2015 ή 2016 . υπάρχει διαθέσιμο; Ευχαριστώ
 
καλησπέρα Επανέρχομαι σε προηγουμενο αιτημα αφου δεν είχα καμία προσφορα Αυτη την φορα δεν ζητω συγκεκριμένο χρώμα. Με λένε Σπύρο από Αθήνα Δεν είμαι σε σύλλογο αλλά μ αρέσει και διατηρω στο μπαλκόνι καναρινια τύπου gloster ενδιαφέρομαι να αγοράσω αρσενικό gloster corona 2014 , 2015 ή 2016 . υπάρχει διαθέσιμο; Ευχαριστώ
 
Μετέφερα το μήνυμα σου στο αρχικό θέμα (το συγκεκριμένο) από το οποίο έχω αφαιρέσει την αναφορά στο χρώμα που υπήρχε στον τίτλο. Το θέμα έχει ενημερωθεί συνολικά.
 
ρώτα και σε συλλόγους, θα βρεις κάτι καλό αν δεν έχουν μπει όλα για ζευγάρωμα.
 
σε ευχαριστώ πολύ αλλά να σου πω τι έχω πάθει που μου έχει κάνει κακή εντύπωση; η αλήθεια είναι πως ήδη έκανα την προσπάθεια μου σε ομάδες FB. Η αλήθεια είναι πως είχα προσφορές αλλά μόλις μάθαιναν ότι δεν είμαι σε σύλλογο μου έλεγαν θα το κανονίσουμε αλλά εξαφανιζολ! Γιατι όμως; να πληρωσω θέλω! Για αυτό μολις μπηκα στο το site ενημέρωσα... Δεν είμαι σε σύλλογο! τι να πεισ!
 
Η αλήθεια είναι πως είχα προσφορές αλλά μόλις μάθαιναν ότι δεν είμαι σε σύλλογο μου έλεγαν θα το κανονίσουμε αλλά εξαφανιζολ!
Δεν νομίζω πως το γεγονός πως έφευγαν, συνδυάζεται με το γεγονός πως δεν είσαι μέλος συλλόγου. Μάλλον έτυχες στην περίπτωση.
 
περίεργο μου φαίνεται αφού πληρώνεις..
.. Μή σου φαίνεται παράξενο,Γιώργο.. Πριν 2-3 χρόνια αντιμετώπισα την ίδια ακριβώς συμπεριφορά και γώ!meh😵

αγαπητέ Σπύρο,θα προσπαθήσω να σου βρω και θα ενημερώσω σύντομα...
 
σε ευχαριστώ πολύ αλλά να σου πω τι έχω πάθει που μου έχει κάνει κακή εντύπωση; η αλήθεια είναι πως ήδη έκανα την προσπάθεια μου σε ομάδες FB. Η αλήθεια είναι πως είχα προσφορές αλλά μόλις μάθαιναν ότι δεν είμαι σε σύλλογο μου έλεγαν θα το κανονίσουμε αλλά εξαφανιζολ! Γιατι όμως; να πληρωσω θέλω! Για αυτό μολις μπηκα στο το site ενημέρωσα... Δεν είμαι σε σύλλογο! τι να πεισ!
εγώ από εκτροφέα τα είχα πάρει τα πουλάκια μου (gloster) και όλα καλά!
 
Γιώργο μπορείς να αναφέρεις την ποικιλία, την τιμή αλλά και την εποχή - χρονιά που τα αγόρασες;
 
Και τα 2 πουλάκια τα αγόρασα 25ευρώ,
Το αρσενικό consort τον Οκτώβριο του 15 (είναι πουλί του 15)και το θυλικό corona τον Σεπτέμβριο του 16 (είναι πουλί του 14).
Προτίμησα να πάρω πουλί του 14 θυλικό, ώστε να είναι "δοκιμασμένο", να έχει κάνει γέννα και να ξέρω οτι ταίζει τα μικρά... (αύτο μου πρότεινε και ο εκτροφέας)
φωτογραφίες έχω στο αλμπουμ μου!
 
Και τα 2 πουλάκια τα αγόρασα 25ευρώ...
Εάν μπορείς γράψε και κάποιες πληροφορίες για τον εκτροφέα. Μπορεί να βοηθήσεις τον φίλο που ψάχνει πουλάκι.
 
Εάν μπορείς γράψε και κάποιες πληροφορίες για τον εκτροφέα. Μπορεί να βοηθήσεις τον φίλο που ψάχνει πουλάκι.
25 το ένα...
για παραπάνω πληροφορίες τι να γράψω...
Εδώ Αθήνα είναι το παιδί, Μεταμόρφωση.
Εαν θέλει ο Σπύρος να τον φέρω σε επαφή ή απλά να τον ρωτήσω αν έχει τίποτα, ας το πει...
Να γράφω ονόματα και τηλέφωνα έτσι δεν νομίζω οτι είναι σωστό...
 
Εαν θέλει ο Σπύρος να τον φέρω σε επαφή ή απλά να τον ρωτήσω αν έχει τίποτα, ας το πει...
Να γράφω ονόματα και τηλέφωνα έτσι δεν νομίζω οτι είναι σωστό...
Όπως θέλετε τότε. Εάν ενδιαφέρεται ο φίλος μάλλον θα σου στείλει μήνυμα για περαιτέρω πληροφορίες. Απλά το είπα γιατί μπορεί και άλλα παιδιά που διαβάζουν το θέμα να ενδιαφέρονται.
 
Και εγώ από αυτόν πήρα. Έχει καλά πουλιά. Ξέρω και έναν από Αιγάλεω και ένα από Αμπελόκηποι. Αν ενδιαφέρεται ο φίλος του δίνω πληροφορίες
 
Και εγώ από αυτόν πήρα. Έχει καλά πουλιά. Ξέρω και έναν από Αιγάλεω και ένα από Αμπελόκηποι. Αν ενδιαφέρεται ο φίλος του δίνω πληροφορίες
ενδιαφερομαι.. μπορεις νε μα φερεις σε επαφη;
ευχαριστω εκ των προτερων
 
Back
Top