Αγορά Ενδιαφέρομαι να αγοράσω καναρίνια χρώματος

Dimitris.P

PB Member
Εγγραφή
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.993
Πόλη
Πειραιάς
καλησπέρα σε όλη την παρέα!
ενδιαφέρομαι να αγοράσω καναρίνια χρώματος(ένα ζευγάρι) ώστε να μεγαλώσω την παρέα μου και να τα προετοιμάσω κατάλληλα για την νέα αναπαραγωγική περίοδο! Όποια φίλη ή φίλος έχουν και θέλουν να διαθέσουν, να είστε σίγουροι πως θα τα προσέχω σαν παιδιά μου!
σας ευχαριστώ..
 
καλησπέρα σε όλη την παρέα!
ενδιαφέρομαι να αγοράσω καναρίνια χρώματος(ένα ζευγάρι) ώστε να μεγαλώσω την παρέα μου και να τα προετοιμάσω κατάλληλα για την νέα αναπαραγωγική περίοδο! Όποια φίλη ή φίλος έχουν και θέλουν να διαθέσουν, να είστε σίγουροι πως θα τα προσέχω σαν παιδιά μου!
σας ευχαριστώ..
Μακάρι να είχα να σου έδινα βρε Δημήτρη μου! Είμαι σίγουρη πως μαζί σου θα ήταν ευτυχισμένα και θα ήταν μες την αγάπη και την φροντίδα! Αλλά έχω πολλά κοινά καναρινάκια.. Δε ξέρω αν ενδιαφέρεσαι! 😛
 
Μακάρι να είχα να σου έδινα βρε Δημήτρη μου! Είμαι σίγουρη πως μαζί σου θα ήταν ευτυχισμένα και θα ήταν μες την αγάπη και την φροντίδα! Αλλά έχω πολλά κοινά καναρινάκια.. Δε ξέρω αν ενδιαφέρεσαι! 😛
καλή σου μέρα, Αλίκη μου! αν έχεις ενα αρσενικό όπως το αγγελούδι στη φωτό του προφίλ σου,έτσι γλυκό και κίτρινο,θα έρθω τρέχοντας να το πάρω. Για την Ελπίδα θα είναι το καλύτερο ταίρι!
 
καλή σου μέρα, Αλίκη μου! αν έχεις ενα αρσενικό όπως το αγγελούδι στη φωτό του προφίλ σου,έτσι γλυκό και κίτρινο,θα έρθω τρέχοντας να το πάρω. Για την Ελπίδα θα είναι το καλύτερο ταίρι!
Χχχμμ για δες pm! 😉
 
Καλησπέρα φίλε @dimitrisp . Τι καναρινάκια χρειάζεστε μήπως μπορώ να σου δώσω.
 
Καλησπέρα φίλε @dimitrisp . Τι καναρινάκια χρειάζεστε μήπως μπορώ να σου δώσω.
καλησπέρα, φίλε Ανδρέα! Εδώ και καιρό ενδιαφερόμουν για ένα ζευγάρι καν.χρώματος (κυρίως για φαιό λευκά ή φαιό κίτρινα), αλλά επειδή μάλλον ήταν δύσκολο να βρώ κάποιον που να θέλει να δώσει, τελικά πήρα ένα ακόμη ζευγάρι gloster και περιμένω σε λίγες ημέρες ένα ζευγάρι ακόμη!
 
Back
Top