Αγορά Ενδιαφέρομαι να αγοράσω παπαγαλάκι κοκατίλ

FaniTs

PB New Member
Εγγραφή
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
5
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σας! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω παπαγαλάκι κοκατίλ..
Επειδή δεν θέλω να κάνω την αγορά από πετ σοπ, υπάρχει περίπτωση να πουλάει κάποιο μέλος της ομάδας;
(μένω Θεσσαλονίκη)
 
Επειδή λίγο δύσκολο να βρεθεί κάποιος από εδώ, ίσως τα παιδιά μπορούν να σου προτείνουν κάποιον εκτροφέα από το fb του είδους αυτού, στην περιοχή σου.
 
Ο κύριος εδώ πουλάει ημέρα κ στέλνει Θεσσαλονίκη πολύ προσεγμένα. Είναι εκτροφείο δεν έχω πάρει προσωπικά αλλά έχει πάρει γνωστή μου και ήταν όλα άψογα .
 
Επειδή έχω γυρίσει όλα σχεδόν τα petshop της Θεσσαλονίκης πρόσφατα, θα σου πρότεινα να τα αποφύγεις ΟΛΑ και να ψάξεις να αγοράσεις κάποιο από ιδιώτη μέσω Facebook. Στην αντίστοιχη ομάδα του Fb για cockatiel όλο και κάποιο θα υπάρχει.
Στα petshop 9/10 μου φάνηκαν άρρωστα..
 
Ο κύριος εδώ πουλάει ημέρα κ στέλνει Θεσσαλονίκη πολύ προσεγμένα. Είναι εκτροφείο δεν έχω πάρει προσωπικά αλλά έχει πάρει γνωστή μου και ήταν όλα άψογα .
Έχω ακούσει και εγώ καλά σχόλια για τον συγκεκριμένο.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
  • Like
Αντιδράσεις: FaniTs
@Geokilkis @cockatielucky Δυστυχώς δεν υπάρχει φερεγγυότητα ούτε και απο άτομα της ομαδας στο Facebook.. Ενώ είχα κανονίσει να αγοράσω από κάποιον μετά από μια εβδομάδα μου είπε ότι τελικά δεν έχει προς πώληση.. Και ακόμα δύο τρία άτομα που όταν τους ζήτησα φωτογραφία από το κοκατιλ δεν μου απάντησαν ποτέ...
Όπως και να χει, έκανα αγορά από πετ σοπ..το κοκατίλ έτυχε να έχει δαχτυλίδι (2020).Εύχομαι να βγει γερό το πουλάκια.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!
 
Αυτό δυστυχώς είναι ένα μεγάλο πρόβλημα στις αγοραπωλησίες.
Κάνε μας μια παρουσίαση να τον/την δούμε και εμείς.
Και εγώ για να καταλάβεις είμαι στον τρίτο μήνα που ψάχνω πουλακια για να ολοκληρώσω με αυτό που θέλω να κάνω.
 
Back
Top