Αναπαραγωγή Επεσε πουλάκι από φωλιά εδώ στην πλατεία

ΑΒΑΤΟΝ

PB Member
Εγγραφή
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
1.549
Πόλη
Αθήνα
Δεν θα το αντέξω δεύτερη φορα την τύχη μου μέσα.

Επεσε από φωλιά εδώ στην πλατεία και το προλάβαμε στο τσακ από τις γάτες.

πφπφπφπφπφπφ

έπεσε_πουλάκι_φωλιά_.webp
 
Καρδερινάκι είναι Γιάννη.

Ουτε ξέρω που είναι η φωλιά πάνω σε ένα τεράστιο πεύκο.
 
Εσύ Νασιλη, απο ο,τι έχω διαβάσει πέρυσι σχετικά με ένα πουλάκι που έχεις ακόμα το Λαζαρο, και, απο ο,τι θυμάμαι ξυπνούσε και μέσα στη νύχτα για να το ταΐσεις, εσύ λοιπόν τελικά μάλλον έχεις κάποιο κάρμα να ξεπληρώσεις ή για να το θέσω πιο κομψά, σε κυνηγάει! Αν τελικά το κρατήσεις και αν μπορείς μα μας ενημερώνεις.
 
Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια την ΑΝΙΜΑ και την Μάρω που ήρθε να πάρει τα δύο πουλάκια.

Η Μάρω διαβάζει συχνά το Φόρουμ μας.

Εδώ ένα γρήγορο τάισμα από την Μάρω αν και τα είχα ταισμένα και τα δύο.

έπεσε_πουλάκι_φωλιά_3.webp έπεσε_πουλάκι_φωλιά_4.webp έπεσε_πουλάκι_φωλιά_5.webp έπεσε_πουλάκι_φωλιά_6.webp
 
Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια την ΑΝΙΜΑ και την Μάρω που ήρθε να πάρει τα δύο πουλάκια.
Μπράβο στον Βασίλη @ΑΒΑΤΟΝ και την εξαιρετική συμπεριφορά του.
 
Μπράβο Βασίλη. Μακάρι να δουν την καλή σου πράξη οσο πιο πολλά ατομα που φυλακιζουν καρδερινές και να παραδειγματιστουν.
 
Άλλοι τα παίρνουν από την φύση και τα αιχμαλωτίζουν και εσύ τα έσωσες και τώρα θα μεγαλώσουν και θα είναι ελεύθερα πίσω στη φύση εκεί που ανήκουν! Τι όμορφα! Τυχερά! Μπράβο και στους δύο σας! :D
 
Χιλια μπραβο και σε σενα Βασιλη και στη Μαρω. Σιγουρα θα εχουν μια καλη τυχη και ζωη.. Οσο μενουν μακρια απο τους ανθρωπους.
 
Back
Top