Ασθένειες Επιθετικη συμπεριφορα και χτυπηματα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Jpog
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Jpog

PB New Member
Εγγραφή
16 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1
Πόλη
Αθήνα
Θα ηθελα βοηθεια με το καναρινι μου. Το εχω 5χρονια περιπου (απο τοτε που γεννηθηκε). Παντα κελαίδουσε αλλα σταματησε να κελαιδαει το τελευταιο χρονο. Εδω και κατι μερες εχω παρατηρησει οτι χτυπιθηκε καπου και εχει βγει το νυχι του το μεσεο απο το αριστερο ποδι του και το ενα του νυχι εχει μια κοκκινιλα σαν γρατζουνια. Μετα απο αυτο αρχισε να ψιλο κελαιδαει με συγκεκριμενα κοματια που εβαζα κυριος dubstep και λιγο πιο δυνατη μουσικη και εχθες πηγα να του αλλαξω τη μπανιερα και μου φεροταν επιθετικα και συνεχιζει μεχρι σημερα οτα πλησιαζω το κλουβι. Μπορω να κανω κατι; να το παω σε κτηνιατρο;
 
χτυπιθηκε καπου και εχει βγει το νυχι του το μεσεο απο το αριστερο ποδι του και το ενα του νυχι εχει μια κοκκινιλα σαν γρατζουνια.
Είναι εύκολο να φωτογραφίσεις το πόδι του πουλιού και να μας ανεβάσεις μια δυο φωτογραφίες ώστε να καταλάβουμε γιατί πράγμα μιλάμε;

Για το τραγούδι... ίσως δεν του αρέσουν Benga, Lock N. Bounce κλπ... 😀
Σοβαρά τώρα...
Είναι εποχή πτερόρροιας...
Και μέχρι να γίνει η αλλαγή του φτερώματος ελαχιστοποιείται για να μην πω μηδενίζεται η ωδική τους διάθεση...
Θα δείξεις υπομονή και θα περιοριστείς στην ηλεκτρονική μουσική που σου αρέσει...
 
Back
Top