Γενικά Επισκέπτης budgie στο μπαλκονι μου

Gerasimos1

PB New Member
Εγγραφή
12 Ιαν 2014
Μηνύματα
237
Πόλη
Ίλιον
Σημερα ενα γλυκούλι budgie επισκεφτηκε τα δικά μου για να φαει τα σπορια που πετανε απο το κλουβί φαινοταν πεινασμενο και παρατημενο οπότε το επιασα ριχνοντας μια μπλουζα πανω του και το εβαλα σε ενα κλουβι για καραντινα ειναι (μωρο) 1 μήνα ή 2 περιπου (ετσι νομιζω). Του εβαλα σκορδονερο και μπολικα σπορια που απο την πεινα του τα καταπινε ολοκληρα (στην αρχη). Τι αλλο να κανω ; Πως θα δω αν ειναι υγειές και οχι αρρωστο; Επισης λειπουν μερικα πουπουλα στο στερνο του καο στην ουρα. *φωτογραφιες θα ανεβασω οποτε μπορεσω
 
Να το χερεσαι σε ποια περιοχη μενεις προσφατα εχασα και εγω το μπατζι μου μιπος ειναι αυτο τι χροματα έχει δεν ειναι αυτο στιν φοτο του προφιλ μου ειναι αλλο
 
Οχι το δικο μου ειναι πιο σκουρο μπλε πιο μαυρα φτερά και πολυ πιο μικροτερο που μενεις;

ευχαριστω Μαρία μηπως εχεις καμια συμβουλή; 👎
 
Γεράσιμε, τι συμβουλή; Τα ξέρεις πολύ καλά, καλή διατροφή, τα σκόρδα, τα τσάγια, μια εβδομάδα μόνο σπόρια και παρατήρηση κουτσουλιων και μετά τούρμπο διατροφή, χορταράκια, λαχανικά, αυγό, φρούτα, ιδίως αφού το βλέπεις για μικρούλι.
 
PapadopoulosG το πουλί στην εικονα δεν εναι αυτο που βρεθηκε! Ειναι αυτο που εχασε ο paulpaul

Αυτο στην εικονα προφίλ το εχεις paulpaul;
 
στιν εικονα προφιλ το εχο στιν εικονα που εβαλα στο θεμα εχασα αυτο στο μινιμα
 
Αυτο ακριβώς προσπαθω να κανω
Βαλε μια φοτογραφια για να δουμε
απλώς εχασα το card reader για τον υπολογιστη και ψαχνω απο χθες χωρίς αποτελεσμα. Ομως τωρα βγαζω μετο κινητο και θα τις περασω στον υπολογιστη
 
Δεν πειράζει για τις φοτο εσενα σου μιαζει με ατο που εχασα εγω
 
Συγνωμη για την καθηστερηση 10 μερων αλλα ειχα πολυ διαβασμα και δεν μπορουσα να ανεβασω φωτο... Τελικα βρηκα το card reader και παρακατω ειναι η φωτο του πλέον βαφτισμένου Chico...
 
Back
Top