Γενικά Επιτέλους το ζεμπρακι ανεβηκε στο χερι μου

anastasios

PB Member
Εγγραφή
18 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Πόλη
Πειραιάς
Παιδια σημερα θα ηθελα να μοιραστω την χαρα μαζι μου... 😀Το πρωι το μωρο μου,[ζεμπρακι]το ειχα εξω στο σπιτι για βολτες και καμια στιγμη ανεβηκε στο χερι μου για να τον παω στο κλουβι! 🙄Σημερα το απογευμα τον εβγαλα παλι εξω και οταν ηταν να παει στο κλουβι του ανεβηκε στο στηθος μου που ημουν ξαπλωμενος και περιμενε, απλωνω το χερι μου παλι και τσουπ ανεβηκε και τον πηγα! 😛 Αυριο θα σας ανεβασω φωτο που ειναι στο πανω μου!
 
η αγαπη σου σου προσπαθει και η υπομονει απεδωσε καρπους τελικα! Καλα παιχνιδια να χετε μαζι ακι να το χαιρεσαι!
 
Ευχαριστω φιλοι μου! Απλως σας συμβουλευτηκα και τα καταφερα! Θα ηθελα να πω ευχαριστω σε ολους και ιδιαιτερος στον Βασιλη που επικοινωνουσαμε και τηλεφωνικος!
 
Μπραβο αναστασιε! Γλυκας ο μικρος σου φιλος! Κ θα δεις οτι σιγα σιγα θα ερχεστε ολο κ πιο κοντα αφου εγινε αυτο το βημα!
 
Σασ ευχαριστω παιδια απλως ειμαι απο εχτες ολο χαρα και ηθελα να την μοιραστω μαζι σας!
 
Τελειος ειναι! :D

Και νομιζω εχει και πιο φωτεινα χρωματα απο την τελευταια φορα που τον ειδαμε σε φωτο!
 
Mπραβο, φανταστικο!
Καθεται με μεγαλη ανεση και μαλιστα ειναι τοσο "χαλαρο" που εχει "φωλιασει" στη μπλουζα σου! 😛
 
Και να δειτε σημερα που βγηκε εξω επαιζε μαζι μας με τα μαλλια μας! Και τωρα που πεινασε πηγε τσουπ-τσουπ και μεσα στο κλουβι!:D
 
Μπράβο! Είναι μια γλύκα και τόσο μικρούλη. Αρχίζετε και γίνεστε φιλαράκια :D
 
Τάσο συγχαρητήρια τα κατάφερες πολύ πιο γρήγορα από ότι περίμενα. Πρέπει να αφιέρωσες πολλές ώρες φίλε. Από δω και πέρα καλά παιχνίδια :D
 
Τωρα κανει και κατι αλλο:Με φωναζει για να του ανοιξω την πορτα παει μια βολτα στο σπιτι κανει το μπανακι του και παει μονος του στο κλουβι
 
Back
Top