Γενικά Επιτελους παρεα, απεκτησα ενα πανεμορφο lovebird

may-queen88

PB New Member
Εγγραφή
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Παιδια ειμαι πολυ ευτιχισμενη γιατι σημερα 20/8/2009 και ωρα 6:50 απεκτισα ενα πανεμορφο Lovebird. είναι τοσο ομορφο. ειναι μολις 9,5 εβδομαδων και ειναι γλυκα.[x]



Αμα θελετε να δειτε φωτος εχω δυο στο αλμπουμ μου.:)
 

Συνημμένα

  • user6671_pic12453_1250795581.webp
    user6671_pic12453_1250795581.webp
    25 KB · Προβολές: 102
  • user6671_pic12454_1250795581.webp
    user6671_pic12454_1250795581.webp
    41,5 KB · Προβολές: 98
[x]



Αμα θελετε να δειτε φωτος εχω δυο στο αλμπουμ μου.:)[/QUOTE]
Να σου ζησει. Ειναι πανεμορφο!
 
Ειδα το πουλακι στις φωτογραφιες σου και ειναι πανεμορφο! 🙂 Να το χαιρεσαι! Πες μας λιγα λογια γι αυτο.. Απο που το πηρες; Φοραει δαχτυλιδι; Πως εχεις διαμορφωσει το κλουβι του; Εχεις ενημερωθει για τη διατροφη του; Τι τροφη του δινεις;
 
Ειναι πολυ ομορφο! Να το χαιρεσαι! 🙂
Το φορουμ ειναι πλουσιο σε θεματα, αφιερωσε λιγο χρονο, αν δεν το εχεις κανει ηδη για να το φροντιζεις οσο καλυτερα γινεται! 🙂
 
Λοιπον, ειναι ουτε 3 μηνων ακομα. Τον πηρα απο εναν που εχει απλως δικα του ζευγαρια κ επειδη γεννανε συνεχεια τα πουλαει γιατι δεν εχει χωρο (Δημητρης Πουλιος λεγεται -www.poulios.tk-). Δαχτυλίδι φοραει. Τροφη του δινω μειγμα για μεσαιους παπαγαλους κ επισης του εχω βαλει ενα απο εκεινα τα σταχια (millet). Βεβαια ακομα δεν εφαγε πολυ. Σημερα το πρωι ξυπνησα 6 η ωρα για να τον κοιταζω. Ο κυριος που μου τον εδωσε του εκοψε 9 απο τα φτερακια του απο καθε μερια για να μην μου ξεφυγει. Να του βαλω το μπανιερακι απο σημερα; Το κλουβι του ειναι αρκετα μεγαλο και δεν του εχω βαλει ακομα πολλα παιχνιδακια.
Ειδα το πουλακι στις φωτογραφιες σου και ειναι πανεμορφο! 🙂 Να το χαιρεσαι! Πες μας λιγα λογια γι αυτο.. Απο που το πηρες; Φοραει δαχτυλιδι; Πως εχεις διαμορφωσει το κλουβι του; Εχεις ενημερωθει για τη διατροφη του; Τι τροφη του δινεις;
 
Nα σου ζήσει, καλορίζικο! Είναι πολύ όμορφο, (είδα και την ιστοσελίδα του προμηθευτή σου). Στο φόρουμ των καναρινιών υπάρχουν χρήσιμα & ενδιαφέροντα άρθρα! Αν έχεις απορία μπορείς να ανοίξεις Νέο θέμα στην ανάλογη ενότητα! Να περνάτε όμορφα!
 
Back
Top