Γενικά Εφημερευοντα κτηνιατρεια

Greek yorkshire

PB Member
Εγγραφή
16 Απρ 2008
Μηνύματα
1.443
Πόλη
Χαϊδάρι
καλο θα ηταν να αναφερουμε τα εφημερευοντα κτηνιατρεια (αχρειαστα να ειναι ),ωστε αν προκυψει προβλημα να υπαρχει αμεση ανταποκριση. η γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να μπει καπου στην αρχικη σελιδα η να δημιουργηθει νεα κατηγορια γιατι αφορα ολα τα ζωα. Για αρχη ας δουμε τις υπολοιπες μερες του οκτωβριου
 

Συνημμένα

και ακολουθουν νοεμβριος και δεκεμβριος
ΑΧΡΕΙΑΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! Δυστυχως ομως ειναι μονο της αττικης
 
σε μας θεσ/νικη παντως δεν νομιζω να υπαρχουν εφημερευοντα...
μονο την πανεπιστημιακη εχουμε, με το περιορισμενο ωραριο της..😎
αν ξερει κανεις κατι για περιοχες εκτος αττικης ας πει.

καλη ιδεα παντως δημητρη, να βρισκεται κατι τετοιο εδω στο φορουμ
μπραβο,..ωραια η σκεψη σου:)
 
καλο θα ηταν να αναφερουμε τα εφημερευοντα κτηνιατρεια
Δημήτρη τι ακριβώς εννοείς γιατί δεν κατάλαβα. Να αναφέρουμε εμείς τα κτηνιατρεία που εφημερεύουν ή να ανεβάσουμε το pdf σε κάποιο σημείο του site; 😕
 
Κι εγώ νομίζω απαραίτητο να ξέρουμε που μπορούμε να βρούμε εφημερεύοντα, καθώς και υπεύθυνους πτηνιατρους που να ξέρουν ότι αναγράφεται στο site το όνομά τους, (ακολουθεί σχόλιο και κριτική), και για γιορτές, βράδια ή Σαββατοκύριακα, γιατί από τη μικρή πείρα που έχω ως ιδιοκτήτης πουλιού που χρειάστηκε βοήθεια Σαββατοκύριακο, δεν υπολογίζουν τίποτα, δε δίνουν κινητό, μόνο στο ωράριό τους μας θέλουν πελάτες τους. Στην ανάγκη μας -εκτός ωρών ιατρείου τους- δε βρίσκονται. Αν περάσουν και 4 ώρες για να έρθει 1 (μια) απάντηση για το έκτακτο των φίλων μας από το site, (πρόσφατο), διαπιστώνουμε την πικρή αλήθεια.
 
Μια καλή λύση είναι η εφημερίδα το Έθνος και συγκεκριμένα το ένθετο ''TV Έθνος'' που αναγράφει τα εφημερεύοντα Ιατρεία μικρών ζώων. Συγνώμη αλλά η φωτογραφία είναι απο κινητό.
 

Συνημμένα

  • έθνος tv.webp
    έθνος tv.webp
    46,2 KB · Προβολές: 51
ελεγα σταυρο να υπαρχει στην αρχικη σελιδα του σαιτ. το σαιτ δεχεται πολλες επισκεψεις και απο μη μελη και θα βοηθουσε αρκετο κοσμο
 
Βοήθησε βρε Δημήτρη λίγο γιατί τα παίρνω και δύσκολα… :)

Τι ακριβώς να υπάρχει στην αρχική σελίδα και υπό ποια μορφή; Τι θα πρέπει δηλαδή ακριβώς να φτιάξω;
 
Μα ο καθε ένας απο εμάς δεν έχει τον δικό του γιατρό για τα ζώα του; Οπότε και το κινητό του για μια ώρα ανάγκης; 😕
 
εννοω σταυρο να υπαρχει στην αρχικη σελιδα οπως εμφανιζοταν το θεμα με την συναντηση στο αττικο παρκο. Να κανεις κλικ και να βλεπεις την λιστα
 
Μα Δημήτρη, διόρθωσέ με αν κάνω λαθος, αυτή η λίστα δεν ανανεώνεται τακτικά ( σε καθημερινή ή εβδομαδιαία βάση)όπως και η λίστα με τα εφημερευοντα φαρμακεία;
 
Οκ! Δημήτρη, κατάλαβα! Το βρίσκω μια πολύ καλή ιδέα!
 
Back
Top