Γενικά Εχω ένα κοκατιλ και δεν ξέρω αν είναι αρσενικό ή θηλυκό

Bill danger

PB New Member
Εγγραφή
16 Φεβ 2018
Μηνύματα
85
Πόλη
Αθήνα
Γεια σας, έχω ένα κοκατιλ και δεν ξέρω αν είναι αρσενικό ή θηλυκό.
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Γεια σου. Υπαρχει η δυνατότητα να μας γράφεις στα Ελληνικά με Ελληνικούς χαρακτηρες;
Βάλε και μια φωτό του κοκατίλ, πες μας και την ηλικία του, πόσο καιρό το εχεις, αν τραγουδάει και βλεπουμε...
 
ειναι 9 μηνών το εχω 5 μηνες τραγουδαει και αυτη τη στιγμη δεν εχω φοτογραφια

αυτη που εβαλα για προφιλ εχω μονο
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Επειδή στη μετάλλαξη αυτή, η μάσκα του προσώπου βοηθάει να ξεχωρίσουμε και το φύλο... Καλό θα ήταν να βάλεις μια σημερινή για να μπορέσουμε κι εμείς να σου πούμε.
Όπως το βλέπουμε στη φώτο... Δείχνει θηλυκό.
Φώτο καθαρή που να φαίνεται όλο το πουλι και η πλάτη με τις φτερούγες.
 
Η φωτο σε συνδυασμο με τους διαφορους ηχους που λες οτι κανει δε συναυδουν! Εκτος αν το πουλακι ειναι κατω των 8 μηνων οποτε δεν εχει κιτρινισει το κεφαλι του ακομα!
 
Επειδή στη μετάλλαξη αυτή, η μάσκα του προσώπου βοηθάει να ξεχωρίσουμε και το φύλο... Καλό θα ήταν να βάλεις μια σημερινή για να μπορέσουμε κι εμείς να σου πούμε.
Όπως το βλέπουμε στη φώτο... Δείχνει θηλυκό.
Φώτο καθαρή που να φαίνεται όλο το πουλι και η πλάτη με τις φτερούγες.
αυτη ειναι η πιο προσφατη χριστουγενα
 
Nαι αν θες ανεβασετη στο θεμα και οχι στο προφιλ σου γιατι ειναι μικρη η φωτο! Αλλα νομιζω οτι κιτρινιζει το κεφαλι του!
 
εχω και μια που φενεται ολοκληρος αλλα δεν ειναι πολι προσφατη

Nαι αν θες ανεβασετη στο θεμα και οχι στο προφιλ σου γιατι ειναι μικρη η φωτο! Αλλα νομιζω οτι κιτρινιζει το κεφαλι του!
να για δες εδω
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
αυτη ειναι η πιο προσφατη χριστουγενα
Όχι πιο πρόσφατη θέλουμε να δουμε... Αν θέλεις να μάθεις με σιγουριά, σημερινή ή χτεσινή.
Τα Χριστούγεννα ήταν πριν 1,5 μήνα.
Και σε παρακαλώ εδώ στο θέμα. Για να έχουμε την εικόνα κοντά μας και να διακρίνουμε ευκολα... Είμαστε και κάποιας ηλικίας 😉😱;)
 
Όχι πιο πρόσφατη θέλουμε να δουμε... Αν θέλεις να μάθεις με σιγουριά, σημερινή ή χτεσινή.
Τα Χριστούγεννα ήταν πριν 1,5 μήνα.
Και σε παρακαλώ εδώ στο θέμα. Για να έχουμε την εικόνα κοντά μας και να διακρίνουμε ευκολα... Είμαστε και κάποιας ηλικίας 😉😱;)
Όχι πιο πρόσφατη θέλουμε να δουμε... Αν θέλεις να μάθεις με σιγουριά, σημερινή ή χτεσινή.
Τα Χριστούγεννα ήταν πριν 1,5 μήνα.
Και σε παρακαλώ εδώ στο θέμα. Για να έχουμε την εικόνα κοντά μας και να διακρίνουμε ευκολα... Είμαστε και κάποιας ηλικίας 😉😱;)
να αυτη τωρα την εβγαλα και επειδει εχω να τον δω δυο μερες παρατηρησα οτι αρχισε να βγαζει κιτρινακια στο προσοπο εκει που ηταν γκρι
 
ναι το κεφαλι θα γινει κιτρινο!

488772f641baa3903e8c240c5fcd9108-grey-galleries.jpg

ετσι θα γινει δλδ
 
Back
Top