Φροντίδα Ζακό έχει επιθετική συμπεριφορά και τραγουδά από τον πάτο του κλουβιού

Akislakkia

PB New Member
Εγγραφή
29 Απρ 2020
Μηνύματα
16
Πόλη
Wuppertal
Γεια στην παρέα παιδιά οι συμβουλές σας είναι τρομερή βοήθεια ο ζακο μου τον έχω 2 μήνες 4 μηνών βγάζει επιθετική συμπεριφορά στην γυναίκα μου μόνο τις απογευματινές ώρες αργά κ όχι για πολύ περίπου 15 λέπτα την δαγκώνει μετά στρώνει το πρωί όλα καλά τρώνε παίζουν όταν φεύγει για δουλειά κ μετά γυρνάει είναι επιθετικός επίσης μια απορία έχω κάθε μεσημέρι σχεδόν πάντα πλέον κατεβαίνει στον πάτο κ γκρινιάζει η μιλάει προσπαθεί τουλάχιστον αυτό γίνεται είμαστε δεν είμαστε εκεί τι μπορεί να συμβαίνει καμία συμβουλή για όλα αυτά
 
Μπορούμε να δούμε βίντεο; Δεν καταλαβαίνω τι συμπεριφορά μας περιγράφεις. Τι ώρα είναι το αργά όταν δαγκώνει και σε τι φάση βρίσκεται το πουλάκι; Επίσης, πώς ξέρεις τι γίνεται όταν δεν είστε εκεί, έχεις κάμερα;
 
.όταν φεύγει για δουλειά κ μετά γυρνάει είναι επιθετικός...

Μήπως η αντίδρασή του σχετίζεται με την απουσία της; (τις ώρες που είναι στη δουλειά)
Για παράδειγμα όταν η γυναίκα σου έχει ρεπό, η αντίδραση του είναι η ίδια απέναντί της κατά τις ίδιες ώρες;
 
Βίντεο δεν μπορώ να ανεβάσω ναι η απουσία παίζει ρόλο όταν έχει ρεπό δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα δεν είναι όπως είναι με μένα το ζωντανό αλλά είμαστε μια χαρά. Όταν φεύγω του βάζω κάμερα κ Όταν είμαι σπίτι πάλι το ίδιο κάνει Πάει στον πάτο στην πίσω γωνία κ τραγουδάει σφυρίζει
[automerge]1592639914[/automerge]
συνήθως βγαίνω για καφέ ένα 3ωρω σχεδόν κάθε απόγευμα μετά γυρίζω εκείνες τις ώρες του βγάζω βίντεο του φτιάχνω παιχνίδια ναι παίζει κ φεύγω όταν γυρνάω τον βγάζω κ παίζουμε κάθε μέρα περνάει πολλές ώρες έξω από το κλουβί κάθε τις 9 το βράδυ έρχεται η γυναίκα μου εμείς καθόμαστε μαζί κ βλέπουμε ντοκιμαντέρ τις βγάζει επιθετική συμπεριφορά δαγκώματα για κανένα 10 λεπτό μετά σκύβει το κεφάλι τον χαϊδεύει κ όλα καλά το πρωί μέλι γάλα αγάπες εγώ λέω ότι θυμώνει που τον αφήνει αρκετές ώρες
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όχι δεν είναι από νύστα αυτό γίνεται κατά της 9 το βράδυ όταν σχολαει κ έρχεται η γυναίκα μου από την δουλειά μπορεί από ζήλια να το κάνει γιατί φαίνεται να δέθηκε πιο πολύ με εμενα εδώ νυχτώνει κατά Της 10 κ κάτι Γερμανία είμαι
 
... Ναι η απουσία παίζει ρόλο όταν έχει ρεπό δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα

. Εγώ λέω ότι θυμώνει που τον αφήνει αρκετές ώρες.

Ακριβώς, μάλλον της κρατάει "μούτρα" για την "αδικαιολόγητη" απουσία της :)
 
Back
Top