Φροντίδα Ζευγαρώστρα

Αλεξία

PB Member
Εγγραφή
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
359
Πόλη
Γλυφάδα
Πήγα και πήρα μια ζευγαρώστρα αλλά ο πάτος του δεν είναι ενωμένος με το όλο κλουβί και θα ήθελα την γνώμη σας, ετσι είναι ζευγαρώστρες; και πώς μπορώ να το πλένω χωρίς να μου φειγουν τα πουλιά;
:) Αλεξία
 
Αλεξία, μια φωτογραφία αυτού που περιγράφεις θα βοηθούσε πολύ :)
 
Δεν έχω φωτογραφία αλλά μπορώ να την περιγράψω. Είναι μακρόστενη αρκετά μεγάλη σε μάκρος έχει τέσσερις ταίστρες απλά το κάτω μέρος του κλουβιού δηλαδή το κάτω κάγκελο δεν είναι ενωμένο, και έχει όπως όλα το πλαστικό δίσκο, και φυσικά το χώρισμα στην μέση.
:) Αλεξία
 
αλεξια μιλας για την ζευγαρωστρα 503 ή αλλιως κοβα της ντοναλντ, μπορεις πολυ απλα να δεσεις εμ ενα συρματακι απο την πισω πλευρα τον πατο και ολα θα εινα ιενταξει και πολυ ευκολα αυτο κανω εγω με τις δικες μου διοτι ειναι πολυ ευκολο να φυγουν πουλια{μου εφυγαν την πρωτη μερα 2 καναρινια, αλλα τα επιασα} λογω ενος τετραγωνου σχηματος κενου στην πισω πλευρα
 
θα συμφωνισω με τον λευτερη γιατι και εγω αυτο εχω κανει με ενα κλουβι απο αυτα που εχω.
 
Δεν γράφει ντοναλντ αλλά ναι είναι αυτού του τύπου, και εγώ αυτό σκέφτομαι να κάνω, πάνω γράφει κλουβοτεχνική.
:) Αλεξία
 
Back
Top