Αγορά Ζητάω πυρωμένο gloster corona θηλυκό

Spyros Kefal

PB New Member
Εγγραφή
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
21
Πόλη
Αθήνα
καλησπέρα

ζητάω πυρωμένο gloster corona θηλυκό, κατά προτίμηση 2015 / 2016 blue buff . το δικό μου δε υπάρχει πια και ξέμεινα
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Σπύρο ελπίζω να βρεις αυτό που ζητάς. Αλλά επέτρεψέ μου να σε ρωτήσω: έστω και το βρήκες, δεν θα κρατήσεις καραντίνα 40 ημέρες; Αν όχι, ίσως θέτεις σε κίνδυνο την υγεία είτε του νέου είτε του παλιού σου καναρινιού. Αν ναι, το ότι θα είναι πυρωμένο, σημαίνει ότι θα σου αμολύσει αυγά σε αυτό το διάστημα. Κι έπειτα ούτως ή άλλως θα είσαι οριακά στην αναπαραγωγή.
Επίσης, μήπως να τροποποιήσεις την αγγελία σου, προσθέτοντας (ή περιορίζοντας) και το μέχρι πόσες γέννες θέλεις να έχει κάνει φέτος το πουλί που ζητάς;
 
Σπύρο ελπίζω να βρεις αυτό που ζητάς. Αλλά επέτρεψέ μου να σε ρωτήσω: έστω και το βρήκες, δεν θα κρατήσεις καραντίνα 40 ημέρες; Αν όχι, ίσως θέτεις σε κίνδυνο την υγεία είτε του νέου είτε του παλιού σου καναρινιού. Αν ναι, το ότι θα είναι πυρωμένο, σημαίνει ότι θα σου αμολύσει αυγά σε αυτό το διάστημα. Κι έπειτα ούτως ή άλλως θα είσαι οριακά στην αναπαραγωγή.
Επίσης, μήπως να τροποποιήσεις την αγγελία σου, προσθέτοντας (ή περιορίζοντας) και το μέχρι πόσες γέννες θέλεις να έχει κάνει φέτος το πουλί που ζητάς;
ευχαριστώ για το μήνυμα. Θεωρω και γι αυτό απευθύνομαι σε όλους εσαε οτι εχετ κοπαδια υγιη, νιωθω οτι μιλαω σε φιλους και φιλεσ που μοιραζομαστε το ιδιο παθοσ και επομενως αγαπαμε και προστατευουμε αυτο που καποιοι αλλοι λενε hobby επομενως προσδοκω να βρω υγιη και καθαρα πουλια. Οσο για τισ γεννεσ μια γεννα μου αρκει
 
Back
Top