Ζητώ να μου χαρίσουν Ζητείται Θηλυκό Cockatiel

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sunny
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Sunny

PB New Member
Εγγραφή
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
194
Πόλη
Βόλος
Ζητείται θηλυκό Cockatiel για να κάνει παρέα στο αγοράκι μου και αν τα καταφερουν να γινουν και ζευγαρι.
 
Θες να το αγοράσεις Δάμη; Θα τα καταφέρουν, γιατί όχι; :)
 
δεν με πειραζει να το αγορασω, αλλα αν μου το χαριζαν θα ηταν καλυτερα (για ευνόητους λογους). Τωρα το αν θα γινουν ζευγαρι... Το ελπιζω γιατι μπορει να μην γουσταρονται βρε παιδι μου. Αλλα ειμαι αισιοδοξη.
 
το αγορακι μου τα εχει παιξει παιδια απο την ωρα που εδωσα την παρεα του. Να παω σε ενα πετ σοπ να παρω ενα κοριτσακι; να περιμενω;
 
το αγορακι μου τα εχει παιξει παιδια απο την ωρα που εδωσα την παρεα του. Να παω σε ενα πετ σοπ να παρω ενα κοριτσακι; να περιμενω;
Αν σκεφτείς πως χρειάζεται και 40 ημέρες καραντίνα ίσως φρενάρεις την επιθυμία σου...
 
στο πετ σοπ που πηγαινω μολισ παιρνουν τα νεα πουλια κανουν πρωτα καραντινα. Πρεπει να ξανακανω.?
 
οχι. Δεν τα παιρνουν ολα μαζι. το καθε ενα ξεχωριστα περναει απο καραντινα και μετα μπαινει μαζι με τα υπολοιπα. ειναι γνωστοι μου.
 
οχι. Δεν τα παιρνουν ολα μαζι. το καθε ενα ξεχωριστα περναει απο καραντινα και μετα μπαινει μαζι με τα υπολοιπα. ειναι γνωστοι μου.
Ίσως από τους λίγους για να μην πω... Οι μοναδικοί στην Ελλάδα...
 
ο μικρος μου τσιριζε ολη μερα και ετσι αναγκαστηκα να του βαλω ενα καθρεφτακι. Ξερω δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα δεν γινοταν αλλιως. Θα με πεταξουν εξω απ το σπιτι και εμενα και αυτο το καημενο.

ΥΣ: Προσπαθει να ζευγαρωσει με το καθρεφτακι.
 
ο μικρος μου τσιριζε ολη μερα και ετσι αναγκαστηκα να του βαλω ενα καθρεφτακι. Ξερω δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλα δεν γινοταν αλλιως. Θα με πεταξουν εξω απ το σπιτι και εμενα και αυτο το καημενο.

ΥΣ: Προσπαθει να ζευγαρωσει με το καθρεφτακι.
Αναμενόμενη η αντίδραση...
 
δεν εχω αλλη επιλογη προς το παρον γιατι φωναζει πολυ και δε μενω μονη μου.
 
Back
Top