Αγορά Ζητείται θηλυκός Αλεξανδρινός παπαγάλος

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης anatolia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

anatolia

PB Member
Εγγραφή
14 Δεκ 2014
Μηνύματα
834
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ζητάμε παπαγαλίνα Αλεξανδρινή 2-3 ετών περίπου να κάνει παρέα/ζευγάρι με τον Αλεξανδρινό μας 4 ετών. Κατά προτίμηση ήμερη, αλλά πρωτίστως σε καλή κατάσταση υγείας.
 
Ζητάς να σας χαρίσουν ή να αγοράσεις τελικά; Aνοιξες 2 ολόιδια θέματα με άλλο prefix.
 
Ζητάς να σας χαρίσουν ή να αγοράσεις τελικά; Aνοιξες 2 ολόιδια θέματα με άλλο prefix.
Δεκτά και τα 2 είναι. Κάνω κάτι λάθος; Συγγνώμη! Απλά, αν κάποιος πουλάει, θα αγοράσουμε και εάν δίνει, θα το πάρουμε. Ετσι ήταν το σκεπτικό μου...
 
Ανατολή, τα μηνύματα είναι πανομοιότυπα και στα δύο θέματα. Θα αφήσουμε αυτό μόνο αφού μετά τη διευκρίνιση στο προηγούμενο μήνυμά σου το συγκεκριμένο θέμα καλύπτει και τις δύο περιπτώσεις για τις οποίες ενδιαφέρεσαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Myra
Καλησπέρα, αγαπητοί μου φίλοι! Χρόνια πολλά!
Παρακαλώ, όπως διαγράψετε τα 2 θέματα γιααναζήτηση αλεξανδρινής, καθώς βρήκαμε μία ήδη.
Ευχαριστώ!)
 
Καλησπέρα, αγαπητοί μου φίλοι! Χρόνια πολλά!
Παρακαλώ, όπως διαγράψετε τα 2 θέματα γιααναζήτηση αλεξανδρινής, καθώς βρήκαμε μία ήδη.
Ευχαριστώ!)
πολύ ευχάριστο :) ελπίζω να μας την παρουσιάσεις σύντομα 😉
 
δεν κλειδωνει
οσο για αυτό ίσος θα ήταν καλύτερα να κλειδώνουν για να αποφεύγουμε τις καθυστερημένες απαντήσεις ενω η αγγελία έχει ουσιαστικά κλείσει...

αυτό βέβαια είναι λίγο off και θέμα της ομάδας διαχείρισης, απλά είπα την γνώμη μου :)
 
Για να μην ξεφυγουμε απο την αγγελια, αν δεν μπαινουν καν στον κοπο οι θεματοθετες να γραφουν οτι ικανοποιηθηκε το αιτημα τους (δε φερει και ο "καθυστερημενος" συντακτης μηνυματος ευθυνη) και οι ενδιαφερομενοι δεν μπαινουν στον κοπο να διαβασουν λιγο πιο πανω τι παιζει με την αγγελια, δε μπορουμε να κανουμε κατι. Θεματα κλειδωνουν μονο οταν παραβαινουν καποιο κανονα.
 
Back
Top